Zamiast zamawiać usługi u różnych operatorów warto zastanowić się nad kompleksowym pakietem, ponieważ oferta umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy. Ponadto płacenie jednego rachunku zamiast osobnych za telewizję, internet i telefon to naprawdę duży komfort. Co można zyskać, wybierając ofertę pakietową?

Jeden pakiet – maksymalna ilość usług

Już od dawna można cieszyć się telewizją i internetem w jednym pakiecie, ale rynek otworzył się na coraz większe wymagania klientów, dlatego płacąc abonament za odpowiednio dopasowany pakiet, można otrzymać telewizję, telefon oraz internet stacjonarny i mobilny od jednego operatora. Łączenie różnych usług powoduje, że ogólny rachunek jest niższy niż normalna cena każdej z osobna. Na dodatek nawet decydując się na pakiet skupiający cztery rodzaje usług, można dostosować go do indywidualnych potrzeb. Dostawcy przygotowują z reguły trzy lub cztery rodzaje pakietów, które są skierowane do osób o różnych wymaganiach. Dostępne są pakiety podstawowe, jak i sprofilowane dla osób o dużych oczekiwaniach. Warto zajrzeć na stronę https://www.inea.pl/, aby przekonać się, że każdy z dostępnych pakietów stanowi ciekawą ofertę.

Standardowy pakiet dostarczający wiele możliwości

Nawet podstawowy pakiet dostarcza mnóstwo kanałów telewizyjnych o charakterze informacyjnym, rozrywkowym, typowo filmowym, przyrodniczym, historycznym, jak i o jeszcze innej tematyce. W ofercie można znaleźć przeciętnie 140-150 różnorodnych kanałów, z czego część stanowią programy w jakości HD. Coraz więcej dostawców proponuje również możliwość oglądania telewizji online. W złożonych pakietach nie spotyka się internetu o małej przepustowości. Z reguły szybkość internetu stacjonarnego nie jest mniejsza niż 100 Mb/s. Coraz częściej można spotkać wartość transferu wynoszącą 250 Mb/s. Dodatkową opcją jest Wi-Fi, dzięki któremu w obrębie mieszkania lub domu można korzystać z internetu na dowolnych urządzeniach przenośnych, ale również udostępniany jest internet mobilny dający zupełną swobodę w zakresie tego, gdzie się z niego korzysta. Limit transferowy internetu mobilnego wynosi najczęściej 10 GB. Oferta telefoniczna wiąże się z kolei z darmowymi limitami minutowymi, w ramach których niekiedy pojawia się opcja dzwonienia do krajów Unii Europejskiej i USA.

Oferta rozszerzona

W ofercie rozszerzonej zyskuje się dostęp nawet do ponad 200 kanałów telewizyjnych, z których większość można oglądać w jakości HD. Jest to świetna okazja dla amatorów sportu, filmu, programów rozrywkowych i popularnonaukowych. Łącze internetowe z reguły zostaje utrzymane na takim samym poziomie jak w pakiecie podstawowym. Za to można liczyć na nielimitowane darmowe połączenia telefoniczne z numerami polskimi i zagranicznymi. Dotyczy to telefonów stacjonarnych i mobilnych. Jako bonus można otrzymać na przykład dekoder z nagrywarką.

Kompleksowe usługi dla wymagających

Rozbudowana oferta telewizyjna obejmuje ogromną ilość kanałów filmowych i wyczerpuje opcje kanałów sportowych. Szybkość internetu w okolicach 1000 Mb/s zadowoli największych malkontentów. W ramach umowy pozostają nielimitowane rozmowy telefoniczne. Zwykle jedynym ograniczeniem jest internet mobilny, którego limit transferowy wynosi 10 GB.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ