Luksusowe? Perfumy Parfums de Marly Layton.

Parfums de marly layton to luksusowy, orientalny zapach unisex. Doskonała woń zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Idealne uzupełnienie pasujące zarówno do codziennego stroju, jak i do wieczorowego.

Zapach zbudowany jest w następujący sposób:

  • Głowa to bergamotka, kwiat japońskiej wiśni, lawenda i aromat mandarynki-pomarańczy,
  • Serce to geranium, jaśmin i fiołek,
  • Podstawa to drzewo sandałowe, kardamon, paczuli, drzewo gwajakowe, pieprz i wanilia

Niebanalny zapach inspirowany czasami i postacią Ludwika XV słynącego z pasji do zapachów. To dzięki tej inspiracji powstały intensywne perfumy o rozbudowanym składzie.

Producent  Parfums de Marly Layton manufaktura Parfums de Merly słynęła nie tylko z wspaniałych zapachów, które dostarczała na dwór Króla Francji, ale także z organizowania wyścigów konnych. Organizowane gonitwy koni były równie prestiżowe co tworzone, ekskluzywne zapachy, z których korzystała ówczesna śmietanka towarzyska Paryża i arystokracja z całej Francji. Łącząc to, co najlepsze marka nadawała swoim perfumom nazwy znanych z legend i mitologii koni jak Pegasus, czy Oajan. Teraz możemy w prosty sposób przywołać przepych, luksus i bogactwo tamtych dni i bali korzystając z Parfums de Marly Layton, które pozwolą nam zanurzyć się w klimacie tamtych minionych dni.

W dzisiejszych czasach pełnych gonitwy za sukcesem w pracy i w życiu prywatnym. Niemający końca bieg za oczekiwaniem rodziny, przełożonych i współpracowników – wstajemy rano idziemy na siłownię, szybki prysznic, śniadanie w biegu i do tego kawa, energetyk i praca. W pracy goniące terminy, spotkania i pęd do pięcia się po szczeblach kariery. Potem spotkanie ze znajomymi. Wspólny wypad do kina, teatru albo do klubu. Wszechobecny bieg, pęd za doskonałością, za budowaniem stylu i idealnego wizerunku.

Czasy się zmieniły miejsce Króla i Królowej także. Owszem Monarchia i Arystokracja dalej istnieje, ale ich znaczenia jest już tylko raczej symboliczne. Nie mają takiego wpływu na rzeczywistość jak kiedyś. W dniu dzisiejszym prawdziwa władza i pieniądze są w wielkich bankach i korporacjach. To tam znajdziemy współczesną arystokrację, która nie urządza wykwintnych bali, a spotyka się w klubach, w których odziani w współczesne wersje dawnych balowych kreacji bawią się do samego rana. Stroje się zmieniły, muzyka się zmieniła, miejsce się zmieniło, ale zapach Parfums de Marly Layton dalej unosi się w powietrzu i otacza wybranych. Tych, którzy osiągnęli sukces, zdobyli pieniądze i władze. Tych, którzy potrafią ciężko pracować, ale i równie ciężko imprezować. Świat stoi przed nimi otworem, gdy ubrani w najmodniejsze kreacje, otuleni idealnym zapachem idą przez świat łącząc nowoczesność z przepychem właściwym dla dawnych minionych, zapomnianych lat.       

Drogocenne nuty zapachowe

Fenomen Parfums de Marly Layton polega na niezwykłym połączeniu nut zapachowych i ciepłych akordach drzewnych, które budują szczególny rodzaj więzi zmysłowych, które przyciągają do siebie wszystkich w towarzystwie. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest fakt, że zapach ten pasuje zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Mówi się, że to nie płeć jest głównym kwantyfikatorem wyboru, a osoba i siła jej charakteru.

Ten szlachetnie pachnący zapach, zaciągnięty nutą tajemnicy, doskonale leży na skórze i utrzymuje się bardzo długo. To wszystko dzięki specjalnie dobranej kompozycji i wyjątkowej precyzji podczas tworzenia zapachu. Parfums de Marly Layton to najlepszy wybór dla każdego, kto chce czuć się jak drogocenny skarb.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ