Jak tanio wysłać paczkę?

0
1850

Zapotrzebowanie na różnego rodzaju usługi logistyczne jest ogromne i wciąż rośnie m.in. ze względu na dynamiczny rozwój sprzedaży internetowej. Na rynku można znaleźć mnóstwo firm obsługujących przesyłki krajowe i międzynarodowe. Które z nich są najlepsze i najtańsze? Sprawdźmy, jak tanio wysłać paczkę w Polsce.

Firmy godne zaufania

Dostarczaniem różnego rodzaju paczek zajmuje się w Polsce kilkadziesiąt mniejszych i większych firm o kapitale polskim i zagranicznym. Oczywiście, jeśli chodzi o tego typu usługi, monopol mają popularne marki, takie jak Poczta Polska, DHL, DPD, UPC, UPS, FedEX, InPost, Geis, Meest czy Ruch (z popularną usługą Paczka w Ruchu). Są to firmy oferujące pełen zakres usług: szybkie przesyłki pocztowe, kurierskie i paczkomatowe, sprawną obsługę klientów oraz dobrą relację jakości usług do ich cen od wielu lat. Wymienione przedsiębiorstwa są godne zaufania i zdecydowanie warto skorzystać z właśnie ich oferty.

Cenniki kontra praktyki

Na stronach internetowych renomowanych firm logistycznych można znaleźć przejrzyste cenniki usług pocztowych, kurierskich i paczkomatowych. Koszty nadawania różnego rodzaju paczek są jawne i teoretycznie równe dla wszystkich klientów. W praktyce jednak, ceny podawane w cennikach są jednymi z najwyższych, jakie można zapłacić! Okazuje się bowiem, że niektóre podmioty płacą za wysyłki znacznie mniej od zwykłych użytkowników – na tańsze przesyłki u znanych operatorów mogą liczyć np. sklepy internetowe, których właściciele zdecydowali się na długoterminową współpracę z konkretną firmą kurierską.

Tania paczka epaka.pl

Osobom, które nie mogą nadawać paczek na preferencyjnych warunkach, można z czystym sumieniem polecić tanie przesyłki EPAKA.PL. Nowoczesna platforma logistyczna współpracuje z najbardziej znanymi firmami zajmującymi się przesyłkami pocztowymi, paczkomatowymi i kurierskimi na polskim rynku, dzięki czemu oferuje klientom usługi w konkurencyjnych cenach. Epaka.pl powstała po to, aby każdy miał dostęp do tanich, opłacalnych przesyłek. Na platformie można skorzystać z oferty dowolnej firmy kurierskiej na preferencyjnych warunkach finansowych.

Wygodne nadawanie paczek

Platforma logistyczna epaka.pl jest intuicyjna w obsłudze. Nadanie paczki w serwisie trwa dosłownie kilka minut. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, podać wymiary i wagę paczki oraz wybrać preferowaną firmę kurierską – o resztę zadba epaka.pl. Operator logistyczny udostępnia klientom możliwość nadawania paczek zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne. Przesyłki epaka.pl można nadawać również w autoryzowanych salonach stacjonarnych epaka.pl, mieszczących się w praktycznie wszystkich dużych miastach w Polsce.

Epaka.pl to operator logistyczny oferujący tanie przesyłki pocztowe, kurierskie i paczkomatowe. Platforma umożliwia skorzystanie z oferty wszystkich firm kurierskich o niekwestionowanej renomie na preferencyjnych warunkach. Konkurencyjne ceny, wygoda nadawania paczek i prostota obsługi to tylko niektóre zalety wartego rekomendacji serwisu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ