Okna Premium - Komfort

Wśród reprezentantów inicjatywy „Prawidłowy Montaż” znajduje się firma Komfort – Okna Premium, której autoryzowane salony sprzedaży mieszczą się na terytorium województwa Mazowieckiego, a dokładniej w Puławach i Radomiu. Przedsiębiorstwo odznacza się głębokimi tradycjami, mimo, iż swoją działalność prowadzi stosunkowo niedługo, ponieważ od 2011 roku. Co zatem stoi za sukcesem firmy i co skłoniło ją do wzięcia udziału w poczytnym projekcie, jednoczącym przedsiębiorstwa stolarki okiennej?

Charakterystyka działalności

Wiedząc o opinii, która determinuje funkcjonowanie firmy na rynku, spółka Komfort Okna Premium, podejmuje wszelkie działania idące ku zapewnieniu najwyższej klasy świadczonych usług. Taka dewiza towarzyszy przedsiębiorstwu od początku swojej działalności, dlatego tak skutecznie podbija ona rynek branży okiennej. Specjalizacja działań firmy skupia się głównie na sprzedaży i profesjonalnym montażu okien PCV, okien drewnianych, okien aluminiowych, bram garażowych, drzwi zewnętrznych oraz wszystkich akcesoriów dodatkowych: rolet zewnętrznych, parapetów zewnętrznych i wewnętrznych.

Wiedza to potęga stolarki okiennej

Zdając sobie sprawę z wciąż rozwijającej się branży budowlanej, technik wchodzących w skład jej usług, oraz trendów wyznaczanych przez modę, kadra firmy stale poszerza swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach, potwierdzonych licznymi certyfikatami. Dzięki temu, pracownicy przedsiębiorstwa mogą podejmować się realizacji nawet najtrudniejszych zadań, mając pewność o posiadaniu profesjonalnego zaplecza i wiedzy. Dzięki licznym inwestycjom, które sprostały oczekiwaniom klientów, firma jest uczestnikiem Programu Rekomendacji Technicznych oraz programu badań szczelności montażu branżowego portalu http://oknotest.pl/.

Udział w programie „Prawidłowy Montaż”

Podejmując się inicjatywy „Prawidłowy Montaż”, firma Komfort – Okna Premium zrealizowała dotąd dwie operacje wprawiania okien, które zostały filmowo udokumentowane celem wglądu do opinii publicznej, będące świadectwem profesjonalnie przeprowadzonych prac, jakie powinny być codziennością każdej firmy, świadczącej usługi montażu stolarki okiennej.

Pierwszy przykład był prezentacją montażu okien PCV w konstrukcji ściany z betonu komórkowego. Przeniesienie sił od obciążeń, które pochodziły z ciężaru konstrukcji samych okien, oraz ciśnień prędkości wiatru, a także obciążeń eksploatacyjnych uzyskano za pomocą ciepłego parapetu, oraz sytemu stalowych konsoli i łączników mechanicznych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem folii paroizolacyjnej z punktowym zastosowaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej oraz wodoodpornej folii paroprzepuszczalnej z punktowym zastosowaniem powłok uszczelniających w strefie zewnętrznej.

Drugi przykład był modelem montażu okien PCV, charakteryzujących się wysoką klasą odporności na włamanie RC2. Okna zostały zamontowane w konstrukcji murów, wybudowanych z pustaków ceramicznych Porotherm. Przeniesienie sił od obciążeń pochodzących od ciężaru konstrukcji oraz ciśnień prędkości wiatru, a także obciążeń eksploatacyjnych uzyskano przy użyciu ciepłego parapetu oraz śrub ramowych. Uszczelnienia w poszczególnych strefach montażu wykonano z wykorzystaniem folii paroizolacyjnej z punktowym zastosowaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej oraz wodoodpornej folii paroprzepuszczalnej z punktowym zastosowaniem powłok uszczelniających w strefie zewnętrznej.

Firma za udział w projekcie otrzymała certyfikat Mobilnego Labolatorium Techniki Budowlanej, jako potwierdzenie przeprowadzenia prac na najwyższym poziomie. Dokument potwierdzający badania obrazuje zbiorcze obliczenia, jakie zostały zastosowane podczas montażu i wykazujące jakość pomiarów wodoszczelności i przepuszczalności powietrza połączeń okna z ościeżem. Jest to zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług przez firmę monterską Komfort – Okna Premium, która zasila grono reprezentantów inicjatywy „Prawidłowy Montaż”.

Źródło: https://prawidlowymontaz.pl/firma/komfort

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ