Medycyna estetyczna urządzenia wyspecjalizowane i wielofunkcyjne

Aby uzyskać najskuteczniejsze procedury, specjaliści od dawna nie ograniczali się do używania wyłącznie kosmetyków. Stosowana jest kosmetologia sprzętowa, nie jest trudno kupić dla medycyny estetycznej urządzenia, ale ważne jest, aby zrozumieć, które metody przyciągają największą liczbę klientów, co oznacza, że dają one największy zysk. Od wielu lat firma Medika zapewnia klinikom i salonom kosmetycznym wysokiej, jakości i niezawodny sprzęt. Pomaga klientom poczuć ich siłę i pewność siebie, podnieść umiejętności zawodowe i zająć wiodącą pozycję w branży kosmetycznej.

W medycynie estetycznej urządzenia są podstawą biznesu

Medika jest producentem i dystrybutorem sprzętu kosmetologicznego. Oferuje innowacje w dziedzinie kosmetologii sprzętowej, tworzy dla medycyny estetycznej urządzenia laserowe, ultradźwięki, mikroprądy. Jest jedną z nielicznych firm w Polsce, posiadającą certyfikaty na całe urządzenie. Nie jest tajemnicą, że we współczesnych salonach medycyny estetycznej urządzenia są wysokiej jakości i w większości przypadków pozwalają zrezygnować z metod chirurgii plastycznej.

Usługi oferowane przez wszystkie renomowane salony kosmetologiczne zostały rozszerzone o pełną pielęgnację twarzy i ciała, a dostępność nowoczesnego sprzętu staje się warunkiem wstępnym działalności. Zalety kosmetologii sprzętowej są oczywiste, cały sprzęt kosmetyczny jest praktycznie bezpieczny dla zdrowia ludzkiego i aktywuje procesy regeneracyjne organizmu w dość krótkim czasie.

Czym się kierować wybierając dla salonu medycyny estetycznej urządzenia?

Przy wyborze profesjonalnego sprzętu najważniejsze jest określenie orientacji salonu piękności. Jeśli profil salonu jest ogólny, zaleca się oddzielenie urządzeń do pielęgnacji twarzy i ciała, dobrym rozwiązaniem może okazać się także zakup urządzenia wielofunkcyjnego. Wiele salonów specjalizuje się w pracy z ciałem, do takich firm potrzebne są urządzenia z funkcją dermomasażu oraz falami radiowymi i frakcjonowaniem. Pomogą w doskonaleniu procedur modelowania sylwetki i kontroli cellulitu.

Jeśli salon specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, istnieje jeszcze więcej możliwości. Wielofunkcyjne urządzenia do oczyszczania i dezynfekcji skóry można łączyć za pomocą różnych technik przeciwstarzeniowych. Wskazane jest kupowanie do salonów medycyny estetycznej urządzeń do iniekcji, mezoterapii bezigłowej, jako alternatywy dla zastrzyków, których boi się wielu klientów. (Więcej dowiesz się tutaj: https://medikapoland.pl/pl/content/30-medycyna-estetyczna-urzadzenia)

Początkujący specjaliści często preferują urządzenia z jedną funkcją: na przykład masaż ultradźwiękowy lub terapię mikroprądową, łatwiej je opanować i przeprowadzić pełne procedury z najlepszym rezultatem. Wybierając niezawodnych i zaufanych producentów, takich jak Medika można być pewnym niezawodności sprzętu i jego najwyższej wydajności.

Urządzenia dla medycyny estetycznej to oszczędność czasu i pieniędzy

Można nabyć wysokiej, jakości urządzenia kosmetyczne z możliwością dowolnej konfiguracji (10 modułów – 18 unikalnych technologii) w jednym urządzaniu. System modułowy pozwala dobrać nowe funkcje w dowolnym momencie. Kupując zaawansowany sprzęt, zawsze można skonsultować się ze specjalistami firmy i poznać sprzęt na specjalnych szkoleniach posprzedażowych. Korzyści i niezawodność to bezbłędny wybór.

Współczesna medycyna estetyczna i kosmetologia sprzętowa mogą rozwiązać wiele problemów skórnych, usunąć niepożądane owłosienie i odmłodzić skórę. Najpopularniejsze procedury to:

 • Peeling – złuszczanie naskórka
 • Nawilżanie i regeneracja skóry
 • Usuwanie owłosienia z różnych części ciała
 • Usuwanie blizn, cellulitu, rozstępów, trądziku
 • Rozjaśnianie skóry
 • Usuwanie zmarszczek
 • Podnoszenie opadających powiek
 • Zamykanie rozszerzonych naczynek
 • Lifting – napinanie skóry
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Makijaż permanentny.

Sprzęt o takiej funkcjonalności stanie się niezawodną bazą dla większości salonów medycyny estetycznej urządzenia wysoce wyspecjalizowane oraz kombajny kosmetyczne znajdą zastosowanie i zainteresowanie klientów

Istotne informacje na temat sprzętu kosmetycznego

Produkowane obecnie dla medycyny estetycznej urządzenia mają możliwości zmiany ustawień, dostosowując parametry, aby uzyskać lepszy wynik. Ponadto liczba i rodzaj trybów (ręczny lub automatyczny) są różne dla różnych modeli. Dostępność wbudowanych programów, które są zaprojektowane do procedur na różnych częściach ciała (takie urządzenia są wygodne zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów) znacznie ułatwia pracę.

Jednym z najbardziej popularnych obecnie obszarów jest kosmetologia laserowa, której główną zaletą jest bezbolesność zabiegu z namacalnym rezultatem. Systemy laserowe różnią się nie tylko rodzajem, ale także mocą, czasem trwania impulsu, długością fali, co pozwala na rozwiązywanie problemów różnego rodzaju. W sklepie internetowym Medika można szczegółowo zapoznać się z opisem technicznym nowoczesnych modeli urządzeń dla medycyny estetycznej i wybrać najbardziej optymalną opcję. Główne parametry w różnych urządzeniach, na które należy zwrócić uwagę:

 • Rozmiar i przenośność
 • Rodzaj zużycia energii
 • Moc
 • Częstotliwość
 • Natężenie
 • Ilość głowic
 • Podciśnienie
 • Długość wiązki laserowej
 • Tryby pracy
 • Obecność układu chłodzenia.

Wybierając dodatkowe wyposażenie, należy wziąć pod uwagę zapotrzebowanie na materiały eksploatacyjne i ich rodzaj, ponieważ produkty te będą musiały być regularnie kupowane. Dla medycyny estetycznej urządzenia są podstawą funkcjonowania salonów, ale trzeba zadbać o ampułki i koktajle, serum, znieczulenie, igły i strzykawki, kartridże, barwniki, akcesoria. Takie produkty są niezbędne do wykonania takich zabiegów jak: mezoterapia, sonoforeza, jonoforeza, terapia tlenowa, makijaż permanentny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ