Jak rozkochać w sobie chłopaka?

Historie par bywają różne. Rzadko zdarzają się związki od pierwszego wejrzenia. Zwykle potrzebujemy trochę czasu by się poznać i zastanowić czy rzeczywiście tworzenie relacji z danym człowiekiem może przynieść nam satysfakcję. Dawniej to raczej chłopak zabiegał o dziewczynę przynosząc jej kwiaty czy odprowadzając do domu. Nie oznacza to jednak, że kobieta nie może trochę dopomóc sytuacji. Możemy zrobić wiele, aby rozkochać w sobie chłopaka. Oto najlepsze sposoby.

Pewność siebie i nienaganny wygląd

Niektórzy mężczyźni rzeczywiście zwracają uwagę na biedne, szare myszki. Nie jest to jednak szczególnie częsty przypadek. Z reguły chłopcy lubią, kiedy kobieta jest świadoma swoich atutów i pewnie stąpa po ziemi.

Aby rozkochać w sobie mężczyznę pamiętaj, by w każdej sytuacji wyglądać atrakcyjnie. Nie oznacza to oczywiście przesadnego strojenia się, ale zadbany wygląd, strój który uwydatni atuty twojej sylwetki oraz uśmiech na twarzy. Przyda się także odrobina ćwiczeń fizycznych, które wzmocnią cały organizm i pomogą ci być w formie.

Pracuj nad sobą

To bardzo ważny punkt. Nawet jeśli nie uda ci się zdobyć wymarzonego chłopaka, będziesz zadowolona, że udało ci się zrobić coś dla siebie. Zastanów się nad swoimi słabymi punktami, nad tym wszystkim w swoim zachowaniu, co może drażnić ludzi lub co denerwuje ciebie samą i po prostu zmień to. Praca nad sobą może być świetną zabawą i przynosi wielką satysfakcję.

Naucz się rozmawiać

Choć wydaje się, że to umiejętność, którą posiada każdy z nas, w rzeczywistości niewiele osób rzeczywiście potrafi rozmawiać na wysokim poziomie. Uczenie się rozmowy warto zacząć od słuchania. Mężczyźni zdecydowanie cenią w kobietach tę umiejętność. Naucz się słuchać z uwagą, nie przerywając, zadając pytania, które mogą uzupełnić wypowiedź twojego rozmówcy. Przyłóż się jednak także do tego, jak sama mówisz. Zwróć uwagę na to z jaką szybkością wypowiadasz słowa, jak je akcentujesz oraz na to, co mówisz. Nie narzekaj, nie powtarzaj się i nie obgaduj.

Przyjacielska atmosfera

Zawsze staraj się, by wasze spotkania przebiegały w luźnej, przyjacielskiej atmosferze. Sztywne randki pod krawatem z pewnością nie będą tym, co przyciągnie do ciebie wymarzonego faceta. Skup się raczej na tym, by było dużo śmiechu i szczerych rozmów. Jeśli mężczyzna poczuje się przy tobie naturalnie i nie będzie musiał nawet odrobinę udawać kogoś, kim nie jest, to już połowa sukcesu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ