Jak całować się z języczkiem?

Choć francuski pocałunek z języczkiem widać na niemal każdym filmie, jeśli dopiero zaczynasz swoje miłosne przygody, możesz być nieco zdezorientowany praktyką. Na szczęście mamy kilka porad, które pomogą ci dobrze przygotować się do pierwszego namiętnego pocałunku. Jak całować się z języczkiem? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Odpowiednie przygotowanie

Jeśli podejrzewasz, że to właśnie dziś nastąpi twój pierwszy pocałunek z języczkiem, powinieneś dobrze się do niego przygotować. Oznacza to przede wszystkim odpowiednie zadbanie o usta. Pamiętaj, że najważniejszy jest świeży oddech. Zadbaj więc o to by twoje zęby i jama ustna były czyste. Możesz użyć specjalnych środków odświeżających oddech lub gum do żucia. Najlepiej jeśli już dzień wcześniej ograniczysz spożywanie produktów takich jak czosnek, cebula czy ryby, które znacząco przyczyniają się do nieprzyjemnego oddechu.
Pomyśl także o samych ustach. Powinny one zachęcać do pocałunku, a więc być dobrze nawilżone i jędrne. Najlepiej użyć w tym celu balsamu nawilżającego.

Zamknij oczy i poczuj atmosferę

Aby lepiej wczuć się w sytuację, warto zamknąć oczy. Wzrok nie będzie nam szczególnie potrzebny w tej sytuacji, a może się zdarzyć, że druga osoba poczuje się skrępowana naszymi otwartymi oczami.

Następnie staraj się delikatnie wyczuć ustami usta partnera. Nie chodzi o to, by zrobić to szybko i jak najpewniej wsunąć swój język. Na początku dobrze jest poczuć sytuację, odpowiednio dostosować kąt nachylenia twarzy. Jeśli obydwoje będziecie trzymać głowę prosto, pocałunek nie wyjdzie najlepiej.

Jeśli to twój pierwszy francuski pocałunek, warto rozpocząć od miękkich, łagodnych pocałunków z zamkniętymi ustami, a dopiero gdy poczujesz się bardziej pewnie, możesz otworzyć usta i zacząć delikatnie penetrować językiem.

Wyższy poziom namiętności

Kiedy już opanujesz podstawy, możesz zacząć bawić się ruchami języka swojego i swojej partnerki. Sprawdzaj co sprawia wam największą przyjemność. Możesz delikatnie przerywać pocałunek ssaniem warg partnerki lub lekkim, bezbolesnym nadgryzaniem. Pamiętaj także o całym ciele. Twoje ręce również powinny brać udział w pocałunku muskając i gładząc twarz partnerki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ