Co zrobić, żeby odzyskać chłopaka?

Byłaś w związku, który z jakiegoś powodu się zakończył? Ciągle widzisz dla was szansę i chciałabyś znów spróbować być razem? Odzyskanie chłopaka nie jest rzeczą najprostszą. Czasem nie jest to w ogóle możliwe. Można jednak próbować. Oto kilka wskazówek, jak odzyskać chłopaka.

Przemyśl waszą relację i powód rozstania

Aby odzyskać chłopaka najpierw powinnaś dobrze zastanowić się nad tym, jakie były wasze role w tej relacji, jak zachowywaliście się względem siebie, czego wam brakowało, które cechy partnera działały wam na nerwy.

Zastanów się także, dlaczego doszło do rozstania. Jeśli podejrzewam, że powód może się powtórzyć, może jednak nie jest to związek, który warto kontynuować. Dokładne poukładanie sobie w głowie wszystkich tych kwestii powinno uświadomić ci czego oczekujesz w relacji z partnerem oraz jak dalej działać, by stworzyć wymarzony związek z człowiekiem, którego chcesz odzyskać.

Bądź pewna siebie i pogodzona z sytuacją

Mężczyźni lubią kobiety, które zdecydowanie stąpają po ziemi. Pokaż mu, że jesteś świadoma swojej wartości oraz twoich mocnych stron. Kiedy się spotkacie, nie rozmawiaj wyłącznie o waszym rozstaniu, nawet jeśli bardzo zależy ci na powrocie. Możesz dać mu delikatnie odczuć, że zależy ci, byście znów byli razem, ale niech widzi także, że i bez tego możesz być szczęśliwą, spełnioną kobietą.

Skorzystaj z przeszłych doświadczeń

Bycie w związku bardzo dużo uczy nas o sobie nawzajem. Skorzystaj z wiedzy, którą nabyłaś w tym okresie. Przypomnij sobie, które cechy twój partner cenił w tobie i staraj się je uwydatnić. Pomyśl także o tym, co go w tobie drażniło i staraj się pracować ze swoimi negatywnymi stronami. Przyniesie to także dużą satysfakcję tobie samej.

Umawiaj się z nim bez zobowiązań

Jeśli niedawno zerwaliście, ale wciąż utrzymujecie ze sobą kontakt, warto umawiać się na niezobowiązujące spotkania, na przykład w gronie przyjaciół. Ciągłe rozmowy o związku mogą być bardzo męczące, dlatego daj mu się poznać z innej strony. Pokaż mu po prostu, że możecie miło spędzać czas, śmiejąc się i żartując. Twoje pozytywne nastawienie, pewność siebie i doskonały kontakt z innymi z pewnością przyniesie o wiele więcej korzyści niż ciągłe użalanie się nad sobą.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ