PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ OBJĘTOŚCIOWĄ

Trwałe przedłużanie rzęs to sposób, aby zdecydowanie ułatwić sobie życie. Przedłużenie rzęs pozwala na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%. Sztuczne rzęsy zdecydowanie pozwalają oszczędzić nasz czas podczas codziennego wykonywania makijażu.

 

Przedłużanie rzęs

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ OBJĘTOŚCIOWĄMetoda objętościowa przedłużania rzęs daje największą możliwość zagęszczenia i pogrubienia rzęs, przy małej ilości naturalnych rzęs klientki.

Zabieg idealny na różne okazje, na każdą pogodę i porę roku. Rzęsy zachowują się jak naturalne włoski – są lekkie i wygodne, odporne na wodę, pot, łzy, nie przeszkadzają podczas pływania, snu i wielu innych czynności. Można brać w nich prysznic i ćwiczyć bez obawy, że odpadną.

Rzęsy dobierane są do każdego kształtu oka indywidualnie pod względem grubości, długości oraz kształtu rzęs. Podczas aplikacji sztuczne rzęsy są doklejane do naturalnych. Dzięki zabiegowi można uzyskać efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, efekt naturalny lub spektakularny. Zabieg nie niszczy naturalnych rzęs pod warunkiem, że klientka o nie dba. Dlatego bardzo ważne jest, aby zasięgnąć szczegółowych informacji odnośnie pielęgnacji. Naturalne rzęsy mogą zostać uszkodzone, jeżeli omyłkowo zostaną wyrwane. Stosowane kleje są najwyższej jakości, bezzapachowe, badane medycznie. Są produkowane z myślą o osobach wrażliwych i alergikach, zabieg jest więc bezpieczny.

Przedłużanie rzęs metodą objętościową  jest całkowicie bezbolesnym zabiegiem. Często jest postrzegany, jako jeden z najbardziej relaksujących zabiegów. Czas trwania od 2 do 4 godzin, w zależności, jaki efekt chcemy uzyskać.

 

Korekta rzęs

Rzęsy rosną i mają swój cykl życia (90 dni). Zabieg przedłużania rzęs wykonuje się w średnim stadium ich życia, kiedy pozostało im w przybliżeniu 45 dni życia. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące. By utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs, zaleca się korektę, co 2-3 tygodnie. Pamiętać trzeba, że ilość możliwych do zaaplikowania rzęs uzależniona jest od ilości naturalnych rzęs. Zadbane rzęsy wypadają wraz z naturalnymi rzęsami.

 

Różnica pomiędzy przedłużaniem rzęs metodą objętościową a tradycyjnymi kępkami

Różnica polega na tym, że tradycyjne kępki to zbiór 5/6 włókien, które przykleja się do skóry i pozostają na niej kilka dni (5-7dni).Nasze rzęsy to pojedyncze włoski, które utrzymują się do 8 tygodni w zależności od cyklu życia rzęsy danej osoby (przeciętny cykl to 90dni). Pół permanentne rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy. Budowa syntetycznego włókna odpowiada naturalnej rzęsie, czyli zwęża się ku szczytowi i błyszczy się jak zdrowa rzęsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ