Często zdarza się, zwłaszcza w przypadku związków wieloletnich, że do życia łóżkowego wkrada się rutyna. Co prawda udany seks nie jest konieczny do tego, aby relacja przetrwała, jednak skutecznie ją wzmacnia i pozwala poznawać siebie nawzajem.

 Najlepszym sposobem na poprawę sfery intymnej wspólnego życia jest jej urozmaicenie. Jak jednak przekonać partnera lub partnerkę do większej otwartości, zwłaszcza jeśli wcześniej nie eksperymentowaliście w łóżku? Poniżej znajdziecie kilka porad, które pomogą wam tego dokonać.

Rozmowa przede wszystkim

Jeżeli wasz związek trwa już długo, z pewnością wiecie, jak ważna jest rozmowa. Szczera wymiana zdań może pomóc również i w przypadku kiepskiego życia łóżkowego. Warto powiedzieć drugiej połówce co nam się nie podoba, co chcielibyśmy zmienić i jak tego dokonać. Jest spora szansa, że ona również jest niezadowolona z obecnego stanu rzeczy i chętnie zdecyduje się na urozmaicenie. Wówczas droga do poprawy sfery intymnej jest już otwarta.

Zabawki erotyczne kluczem do śmiałości

Gdy już wiecie, że wspólnie chcecie poprawić swoje życie łóżkowe, nic nie stoi Wam na przeszkodzie do eksperymentowania. Może Twoja druga połówka marzy o erotycznej dominacji rodem z Pięćdziesięciu twarzy Greya?

Niezależnie od fantazji, jakie oboje skrywacie, dobrym sposobem na przełamanie pewnych granic będzie zakup zabawek erotycznych. Znacząco urozmaicają one seks i pozwalają na sprowadzenie go w całkiem inną stronę – obopólna przyjemność jest tutaj najważniejsza. Do tego celu dobrze sprawdzi się wibrator dla dwojga, który podczas stosunku dostarcza obu połówkom dodatkową przyjemność. W przypadku kiedy chcemy sprawić przyjemność naszej partnerce, mamy do wyboru dużą ilość różnorodnych zabawek.

Może to być na przykład zdalnie sterowane jajeczko do stymulacji, które kobieta umieszcza wewnątrz pochwy, podczas gdy jej partner steruje wibracjami. Dobrym pomysłem jest również stymulator łechtaczki, który potrafi dostarczyć dużą przyjemność i zapewnić wam dwojgu niezapomnianą noc.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ