kup sobie pamięć
fot. pexels.com

W dobie XXI wieku pamiętanie o wszystkich sprawach, obowiązkach i wyzwaniach dnia codziennego wymaga od nas naprawdę elastycznej i pojemnej pamięci, która nie pozwoli nam zapomnieć o niczym. Nie każdy posiada taką zdolność i szuka wówczas sposobu na to, by wszystkie ważne dla niego sprawy były zapamiętywane nie przez niego. Jak kupić sobie pamięć?

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/kup-sobie-pamiec/

Plannery i organizery

Możesz kupić sobie odpowiednie plannery i organizery, które zapełnisz notatkami i zapiszesz w nich co jest najważniejsze danego dnia, a także jakie zadania masz do wykonania. Możesz zdecydować się na klasyczne, papierowe, rozwiązania albo pod postacią aplikacji.

Te drugie zyskują na większej popularności, gdyż nie wymagają od nas kompletnie by pamiętać o czymkolwiek. Aplikacje mają swój system przypomnień, które wyświetlą ci się w odpowiednim czasie i wspomną o tym, co masz do zrobienia w danej chwili.

W ten sposób działa nawet zwykły kalendarz, który posiadasz w swoim smartfonie. Może ona przypominać ci o odpowiednich zadaniach, spotkaniach, a także wydarzeniach, które są dla ciebie ważne i wiesz, że normalnie o nich zapomnisz.

Dedykowane programy

Możesz również skorzystać z oferty dedykowanych programów na komputer, które zorganizują ci cały dzień. Wystarczy, że zapełnisz je notatkami odnośnie spotkań, wydarzeń, rzeczy do zrobienia, a one będą przypominały ci, że masz jeszcze coś do wykonania.

W zasadzie działają tak samo jak elektroniczne organizery i plannery, które przypominają ci o twoich zobowiązaniach.

Dyktuj

Jeśli nie lubisz zapełniania notatkami swojego kalendarza albo organizera, możesz zawsze skorzystać z funkcji głosowych w swoich telefonie i podyktować mu, by zapisał za ciebie co masz do zrobienia, a następnie umieścił te notatki w kalendarzu, który sam ci przypomni o twoich zobowiązaniach. I to w zasadzie wszystko, co musisz zrobić, gdyż reszta zapamięta się sama! Oczywiście pozostaje jeszcze wykonać zadania do zrobienia…

Przeczytaj też: http://antycenzor.pl/powiekszanie-piersi-jak-to-wyglada/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ