Istnieje miejsce w sieci, które pozwoli Ci zdobyć porady dosłownie na każdy temat. Poznaj serwis Porady.org oraz jego historię.

Porady.org to serwis, zawierający zbiór poradników. Portal powstał w 2010 roku. Swoją działalność rozpoczynał od porad i wskazówek, które dotyczyły oprogramowania, sprzętu, internetu oraz nowych technologii. Głównym celem serwisu było stworzenia miejsca, gdzie każdy internauta mógłby w każdej chwili znaleźć informacje na nurtujące go pytania. Momentem przełomowym w rozwoju porady.org był rok 2017. Nastąpiła wtedy rozbudowa serwisu, pojawiły się nowe kategorie, poszerzona została baza informacji, wprowadzono nowy zespół redaktorów. Obecnie w porady.org znajdziesz specjalistyczne i sprawdzone porady na każdy temat. 

Kto jest autorem poradników?

Publikacje tworzone są przez najlepszych specjalistów z poszczególnych branży. Serwis skupił wokół siebie autorów publikujących sprawdzone porady oraz skuteczne rozwiązania domowych, codziennych problemów.  

Serwis Porady.org należy do firmy Sirius Pro i jest rozwijany przy wsparciu jej ekspertów. Serwis jest otwarty na współpracę oraz indywidualny kontakt z czytelnikami w razie pytań. Jednocześnie należy pamiętać, że publikowane porady mają charakter informacyjny. Redakcja i firma nie ponosi odpowiedzialności za ich stosowanie i wykorzystywanie.

Cechy naszych porad

Serwis porady.org dba o rzetelność i uczciwość przekazywanych porad. Ma świadomość wagi i znaczenia swojej misji. Porady.org zawierają informacje: aktualne, dokładne i pełne. Przedstawione są w atrakcyjnej formie. Sposób omówienia zagadnienia jest przystępny i przejrzysty dla czytelnika. Wyeliminowane zostały zbędne wątki i słowotok. Ich treść jest użyteczna i weryfikacyjna. Porady są wyczerpujące i profesjonalne.  Każdy odbiorca znajdzie tutaj poszukiwane treści i odpowiedź na frapujące pytania.

Kategorie poradników w Porady.org

Obecnie w porady.org znajdziesz informacje w kategoriach:

  • Finanse ( biznes, marketing, praca, zakupy)
  • Technologie (oprogramowanie, internet, bezpieczeństwo, sprzęt)
  • Hobby ( motoryzacja, sport, rozrywka, zwierzęta, turystyka, muzyka)
  • Lifstyle ( ludzie, relacje seks)
  • Gotowanie
  • Zdrowie
  • Dom i ogród
  • Moda i uroda 
  • Pozostałe ( rozmaitości)

Serwis cały czas poszerza wachlarz swoich propozycji. Według statystyk prowadzonych przez porady.org największym zainteresowaniem cieszy się kategoria Technologie, a w niej Oprogramowanie.

Współpraca

Serwis porady.org oferuje dla reklamodawców bardzo atrakcyjne formy reklamy i promocji. Pozwalają one na pozyskanie nowych klientów oraz czytelników w sieci. W ofercie znajdują się artykuły sponsorowane, bandery reklamowe, reklama w Social Mediach oraz możliwość tworzenia tekstów reklamowych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ