Doskonały do każdej firmy - Lenovo K6 Note

Zwiększenie efektywności działań to częsty temat dyskusji w wielu przedsiębiorstwach. K6 Note od Lenovo to urządzenie, które doskonale sprawdza się jako funkcjonalny telefon służbowy.

Biznes bez komórki – to niemożliwe!

Telefon komórkowy to bez wątpienia podstawowe wyposażenie właściwie każdego pracownika. Smartfon to obecnie już nie tylko łączność i komunikacja z szefem, pracownikami lub klientami, lecz również cały zasób dodatkowych możliwości, które można wykorzystać w przedsiębiorstwie. Nieważne, jaką pozycję zajmujesz w firmie. Być może dopiero zostałeś przyjęty na nowe stanowisko, albo od lat prowadzisz przedsiębiorstwo o uznanej marce. Należysz do niewielkiego, kilkuosobowego zespołu? A może jesteś pracownikiem ogromnej korporacji i nie masz szans na poznanie wszystkich pracowników nawet na Twoim piętrze?

Nie ma to większego znaczenia – smartfon to podstawowe urządzenie w biznesie, a umiejętne z niego korzystanie pozwala na optymalizację działań oraz zwiększenie wydajności.

Lenovo K6 Note – chińska technologia w najlepszym wydaniu

Marka Lenovo nie bez przyczyny kojarzona jest przede wszystkim z produkcją komputerów przenośnych. To grupa informatyczna założona ponad 30 lat temu w Pekinie. Od dawna już króluje w rozmaitych rankingach międzynarodowych, które oceniają jakość oferowanych towarów, prędkość rozwoju marki czy innowacyjność stosowanych rozwiązań.

Na kanwie wieloletnich doświadczeń powstał jedyny w swoim rodzaju telefon Lenovo K6 Note. Trzeba przyznać, że to konstrukcja naprawdę wyjątkowa. Wymiary (151 mm wysokości, 76 mm szerokości i 8,4 mm grubości) znakomicie sprawdzają się w warunkach biznesowych. Duży wyświetlacz o przekątnej aż 5,5 cala gwarantuje doskonałą jakość obrazu oraz komfortowe przeglądanie stron internetowych. Bez kłopotu dostrzeżesz wszystkie szczegóły np. w prezentacji multimedialnej, a dzięki dedykowanym aplikacjom i prostej obsłudze, możesz ją również stworzyć z pozycji urządzenia mobilnego.

Lenovo wyznaczyło nowe standardy wykończenia i estetyki w przypadku komputerów przenośnych – gustu nie można odmówić także konstruktorom K6 Note. Delikatnie matowa i opływowa obudowa prezentuje się wyjątkowo elegancko, a zaokrąglone krawędzie ułatwiają utrzymanie telefonu w dłoni oraz jego obsługę.

W przypadku telefonów biznesowych często lekceważone są (zupełnie niesłusznie) takie parametry jak podzespoły optyczne czy system audio. Wbrew pozorom przydają się one bardzo często. Możesz wykonać wysokiej jakości fotografię ze spotkania lub zachować w ten sposób zdjęcie materiałów ważnych dla klienta. W K6 Note zamontowano aparat o rozdzielczości 16 Mpix z funkcją PDAF, efektywną lampą błyskową oraz aż dwiema diodami LED. Korekta kolorów pozwala na osiągnięcie głębi barw oraz doskonałego kontrastu. Od frontu znajduje się natomiast soczewka 8 Mpix.

Wysoki standard z zakresu audio to nie tylko lepsza jakość muzyki podczas podróży do klienta. To również poprawiony dźwięk podczas rozmowy z klientem, w tym tych prowadzonych za pomocą głośnika. System Dolby Atmos® to jedno z największych osiągnięć w telefonie Lenovo K6 Note.

Ale to nadal nie wszystko. W każdej firmie kluczową rolę pełni organizacja pracy. Kalendarz zsynchronizowany z pocztą elektroniczną oraz wieloma kontami (np. pracowników lub klientów) pozwala na szybką optymalizację zarówno na poziomie indywidualnym, jak i zespołowym. Ustaw przypomnienia i odpowiednie powiadomienia, aby nikt nie zapomniał o planowanym spotkaniu lub wykonaniu zadania na czas. Punktualność i wiarygodność to przecież jedna z ważniejszych cech każdego pracownika i przedsiębiorcy.

K6 Note od Lenovo to znakomity partner biznesowy w każdej branży. To niewielkie urządzenie mobilne daje gwarancję sprawnej komunikacji z klientami i współpracownikami, oferuje znakomite multimedia oraz podręczny organizer dla całego zespołu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ