Urządzamy nasz przedpokój.

Kiedy w końcu dostajemy klucze do swojego mieszkania, nie posiadamy się z radości i już wcześniej myślimy, jak mają wyglądać te nasze cztery ściany. Chyba zawsze największy z tym problem mamy przy samych wejściowych drzwiach, bo nie do końca wiemy, jak urządzić przedpokój, który przecież przeważnie jest niewymiarowym pomieszczeniem. Ale na szczęście są i na to sposoby.

Na szczęście czas boazerii już dawno minął, tak więc nie musimy się martwić, że przedpokój będzie beżowy i ciemny. Nie jest to duży metraż, tak więc najlepiej, jakbyśmy pomalowali ściany na bardzo jasny kolor. Nie musi to być biały, ale może to być blady odcień przykładowo beżowego, albo niebieskiego. Ważne, żeby nie był ciemny, bo przedpokój chcemy optycznie powiększyć, a nie spowodować, ze będzie wydawał się mniejszy. Wybierzmy taki kolor farby, która będzie pasować do całego pomieszczenia obok, czyli przykładowo do salonu, czy aneksu kuchennego. Nie musi być taki sam, ale najważniejsze, żeby płynnie przechodził w ten, który będzie w pomieszczeniu obok. Niestety w przedpokoju nie mamy zbyt dużo miejsca na meble, tak więc powinniśmy wykorzystać każdy kąt i metr kwadratowy na szafkę, czy półkę. Jak wiadomo, jednym z najważniejszych rzeczy w takich miejscach jest lustro, które dodatkowo spowoduje, że nasz przedpokój zrobi się większy. Jeżeli mamy miejsce na szafę, to jesteśmy wielkimi szczęściarzami, ale jeśli szukamy takiego miejsca, to najlepiej zamówić taką szafę, która nie będzie przeszkadzać i zajmować całego przedpokoju, a która spełni swoją funkcję. A jak nie mamy miejsca, no to zostaje nam zakup pięknej komody, nad którą powiesimy skrzyneczkę na klucze, na komodzie położymy wazon ze świeżymi kwiatami i ozdobne pudełko na listy i gazety, a obok mała, niska szafeczka, do której włożymy buty nasze i pozostałych domowników.

Mimo, że wydaje nam się, że nie ma aż tyle miejsca w przedpokoju, to dokładne i przemyślane poukładanie tego miejsca na pewno zakończy się sukcesem i będziemy dumni z tego, jak wygląda nasz przedpokój.

www.prezentbox.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ