Super Zings – czym są i dlaczego opanowały dziecięcy świat!

0
2562

Świat dziecięcych zabawek co chwila opanowują jakieś nowości, w których nawet super rodzicom ciężko jest się połapać. Mody i trendy na popularne i uwielbiane przez dzieci postaci z bajek, kreskówek i komiksów pojawiają się i znikają w ogromnym tempie. Jak się nie zgubić w tym wszystkim? Dzisiaj podpowiadamy czym są cieszące się ogromna popularnością Super Zings. Dowiedz się skąd wzięli się bohaterowie serii oraz dlaczego są tak uwielbiani przez dzieci na całym świecie. Twoje dziecko jest fanem serii Super Zings? Dowiedz się dlaczego! Słyszałaś o Super Zings, ale nie wiesz czy to zabawka odpowiednia dla Twojego dziecka? Sprawdź!

Czym są Super Zings? 

Super Zings to jedno  tych haseł, na które w ostatnich miesiącach oddech dzieci przyspiesza, a ich emocje są euforyczne! Super Zings to wyjątkowa seria zabawek dla dzieci, która ostatnio podbija polski i zagraniczny rynek. Super Zings to prawdziwy hit od Magic Box. Za sukcesem figurek stoi firma MagicBox Toys, która swoją obecność na rynku zaznaczyła po raz pierwszy w 1994 roku, wydając piłkarskie karty kolekcjonerskie. Z biegiem lat marka wprowadzała kolejne kolekcje, wśród których znajduje się najpopularniejsza obecnie Super Zings. Poza hitową serią, MagixBox odpowiedzialny jest również za: Moji Pops, Zomlings i Star Monsters. 

Super Zings, to kolekcjonerskie figurki, które rodzice i dzieci mogą regularnie kupować np. w Kioskach Ruchu lub na stronie kiosku online. Figurki Super Zings wyróżniają się na tle konkurencji i podbijają serca najmłodszych, ponieważ są super urokliwymi superbohaterami przedstawionymi w postaci przedmiotów codziennego użytku. Figurkom towarzyszą licencjonowane produkty, oficjalne komiksy i filmy, a wszystko to jest dodatkowo promowane w mediach dziecięcych, np. Poprzez zaangażowanie youtuberów.

Do tej pory ukazało się już kilka serii Super ZIngs, a każda z nich zawierała zupełnie nowych bohaterów. Tak na przykład w pierwszej serii mieliśmy do czynienia z superbohaterami zaklętymi w formie m.in. popcornu, wyciskarki do cytrusów, blaszanego pojemnika na śmieci, nożyczek, suszarki do włosów, budzika, pędzla, skarbonki czy sejfu. W drugiej serii pojawili się między innymi hamburger, kręgiel, toaleta, rakieta czy śruba. Seria trzecia nie została jeszcze oficjalnie zaprezentowana na polskojęzycznej stronie, ale w jej angielskojęzycznym wariancie są już opisane nowe postaci, takie jak m.in.: żelazko, tort urodzinowy, butelka ze smoczkiem, piłka do koszykówki czy ciasteczka.

Cała seria Super Zings jest niezwykle kreatywna i ma pobudzać wyobraźnię najmłodszych, a także inspirować ich do wymyślania nieskończonych scenariuszy zabawy.

Kolekcjonowanie to niełatwa sztuka, zwłaszcza wśród najmłodszych. Dziecko powinno wiedzieć, że systematyczne kolekcjonowanie nie polega na posiadaniu całej serii od razu, tylko na systematycznym gromadzeniu i powiększaniu swoich zbiorów. Jeśli jesteś już pewien, że Super Zings to odpowiedni wybór dla Twojego dziecka, to koniecznie zamów wybrane figurki na stronie: kiosk.ruch.com.pl. Znajdziesz tam pełną ofertę wszystkich bohaterów serii Super Zings! Zapewnij swojemu dziecku emocjonującą rozrywkę na długie godziny i ucz go podstaw kolekcjonowania razem z edukacyjną serią Super Zings. Zamów z wygodną dostawą już dziś!

[Głosów:4    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ