Prostownica

Na co dzień chcemy wyglądać dobrze i zdrowo, dlatego też dbamy o naszą cerę i o włosy. Jeżeli chodzi ciało stosujemy kosmetyki, które nas upiększają czyli nakładamy makijaż, natomiast inna sprawa się ma z włosami, które układamy, prostujemy, farbujemy czy też zakręcamy.
Za każdym razem działamy na włosy, uszkadzając ich strukturę, co może w znacznym stopniu wpływać na ich późniejszy wygląd.
Każde farbowanie, każde użycie suszarki, prostownicy, lokówki czy tez innego sprzętu bardziej lub mniej zaawansowanego powoduje łamanie, rozdwojenie i wysuszenie włosa, dlatego tak ważne jest wybieranie odpowiednich preparatów do pielęgnacji włosów. Należy odpowiednio dobrać szampon czy odżywkę do swojego rodzaju.
Kluczowe jest również aby zakupić odpowiedni sprzęt do stylizacji włosów. Wiadomo, że jakość zawsze się przekłada na cenę danego produktu, więc kupując coś za parę groszy z dolnej półki można się spodziewać, że będą negatywne skutki spowodowane jego stosowaniem. lepiej i ekonomiczniej jest wydać większą ilość pieniędzy, aby ją później zaoszczędzić na produktach mających na celu odwrócenie powstałych szkód.
Ostatnio na rynku w dwutysięcznym dziewiętnastym roku pojawiła się całkowita nowość w sprzęcie tak zwana prostownica parowa, która działa za pomocą połączenia ciepła i pary. Jest ona wyposażona w wyświetlacz Led, który informuje użytkownika o aktualnej temperaturze z jaką sprzęt będzie działał na strukturę włosa. Zakres temperatury jaki występuje w prostownicy to sto siedemdziesiąt do dwieście trzydzieści stopni Celsjusza i może być dowolnie zmniejszana lub zwiększana dzięki pięciostopniowej regulacji. Jest to sprzęt bardzo inteligentny, który przy dłuższym przestoju w pracy samodzielnie się wyłącza, dzięki czemu nawet jeżeli w pośpiechu zapomnimy jej wyłączyć, to zrobi to ona za nas. Co w głównej mierze powinno przemawiać za kupnem takiego rodzaju prostownicy to fakt, że podczas prostowanie wytwarza ona parę, która nawilża włosy dzięki temu nie przegrzewamy pasemek, które prostujemy. Zazwyczaj aby uzyskać pożądany efekty prostych włosów byliśmy zmuszeni przejeżdżać prostownicą dwa a nawet trzy razy po włosach z wyżej wymienionym sprzętem taki efekt otrzymujemy już po jednym razie.
Co posiada ten model czego nie mają inne oprócz wymienionej pary, jest to wyposażenie prostownicy w technologię jonową, dzięki której nasze włosy się nie elektryzują, powodują że nasze włosy są gładkie i lśniące, ponieważ zamykają płytki włosa.
Kobiety, które cenią sobie swój czas lub które nigdy nie mają go za wiele, będą zadowolone z tej prostownicy, ponieważ czas jaki poświęcamy stylizacji włosów z tym sprzętem skraca się o połowę w porównaniu do innych, a sam efekt utrzymuje się dwa razy dłużej.
Są one bezpieczniejsze dla naszych włosów i dużo zdrowsze, dlatego tak jak już wspomniałam wcześniej warto zainwestować w dany sprzęt aby później oszczędzić na odbudowie i pielęgnacji zniszczonych przez zły sprzęt włosów. Zaręczam, że będziecie zadowolone z takiego wyboru i będziecie żałować, że tak późno go kupiłyście.

www.alterstyl.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ