Podczas rysowania ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia...

Od niepamiętnych czasów, ludzie interesowali się sztuką. Możemy podziwiać ją, w różnego rodzaju muzeach lub na wystawach sztuki. Muzea znajdują się w wielkich miastach, natomiast wystawy sztuki, są tworami mobilnymi i można je podziwiać w różnych miejscach, począwszy od małych miast do wielkich metropolii. Jedną z dziedzin sztuki jest malarstwo. Najwięcej obrazu znajdziemy w Luwrze, Jest to największe muzeum w Europie. Luwr znajduje się w Paryżu, teren, na którym znajduje się muzeum, niegdyś służył jako pałac królewski.

Co mogę narysować?

Bardzo popularne są portrety, zwłaszcza sławnych osób. Drugim pod względem popularności typem obrazów jest malowanie krajobrazu oraz różnego rodzaju przyrody. Badania wykazują, że około połowa malarzy została doceniona za swoje dzieła dopiero po ich śmierci. Dlatego trzeba być naprawdę dobrym malarzem, aby móc utrzymać się z tego fachu.

Co jest nam potrzebne do rysowania?

Aby rysowanie było możliwe potrzebne nam będą odpowiednio do tego przystosowane kredki. Polecam również zaopatrzyć się w szkicownik oraz kilkanaście różnych rodzajów ołówków, które będą nam niezbędne do naszkicowania rzeczy, które chcemy narysować. Przedmiot, który chcemy uwiecznić na obrazie, powinien być odpowiednio oświetlony, dlatego też będziemy potrzebowali kilku lamp, chyba że mamy zamiar malować tylko w dzień, wtedy lampy będą zbędne.

Podsumowując, po przeczytaniu tego artykułu będziesz wiedział, w jaki sposób rysować oraz co mogę narysować. Aby twoje dzieła były solidne, musimy się należycie przygotować do procesu rysowania, zaopatrując się w niezbędne artykuły.

www.kosmetomania.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ