zegarek

W dzisiejszym świecie czas płynie nieubłaganie szybko. W codziennym pośpiechu, stale musimy pilnować godziny, by zdążyć do pracy, na umówione spotkanie lub na zajęcia. Każdy człowiek ma swój własny i niepowtarzalny charakter, wygląd i styl. Bywają mężczyźni, którzy ubierają się elegancko, są też tacy, którzy lubią chodzić w luźnych ubraniach. Idealnym dopełnieniem ich stylizacji będzie zegarek Rangeman Casio.

Czym charakteryzuje się Rangeman Casio?

Przede wszystkim dzięki swojemu wyglądowi pasuje do wszystkiego. Do tego posiada wiele przydatnych funkcji, co sprawia, że Rangeman Casio jest pożądanym czasomierzem wśród mężczyzn. Tarcza pokryta jest szkłem mineralnym, co chroni ją przed rysami oraz obtłuczeniami.

Barometr wbudowany w zegarek pozwala na kontrolę ciśnienia atmosferycznego, termometr zaś na bieżąco monitoruje temperaturę otoczenia w zakresie od -10°C do +60°C. Istnieją też takie funkcje jak timer, alarmy z funkcją drzemki oraz informacje o godzinie w różnych krajach na świecie.

Funkcja Waveceptor polega na synchronizacji drogą radiową z zegarami nadającymi czas wzorcowy, co oznacza, że sami nie musimy ustawiać godziny na zegarku. On sam pobierze niezbędne dane, a w przypadku zmiany czasu na zimowy lub letni, dokona odpowiedniej korekty. Niesamowita również jest zawarta w nim technologia Tough Solar – wyświetlacz zegarka otoczony jest ogniwami fotowoltaicznymi, które zamieniają energię słoneczną na elektryczną potrzebną do pracy zegarka.

Z Rangeman’em Casio możesz wybrać się na kolację w ciemnościach, ponieważ posiada on podświetlaną tarczę. A bateria pozwala na radość z zegarka, która może trwać bez przerwy aż 5 lat!

Wygląd zewnętrzny zegarka

Model jest w pełni cyfrowy. Koperta wykonana została z absorbującej wstrząsy żywicy, dodatkowo zabezpieczona zewnętrzną obudową z gumy. Również pasek jest gumowy i elastyczny. Rangeman Casio jest dość dużym i ciężkim zegarkiem, dlatego raczej dedykowany jest dla mężczyzn posiadających duże ręce oraz dłonie.

Dla kogo taki typ zegarka?

Świetnie sprawdzi się w warunkach ekstremalnych, a więc niestraszne mu górskie wspinaczki, nurkowanie i inne aktywności. Może być również dopełnieniem zwykłej stylizacji basenowej, ponieważ jest wodoszczelny.

Jednak zegarek ten nie musi być przeznaczony tylko dla tzw. outdoorowców. Sprawdzi się też jako ciekawy akcent eleganckiego ubioru, tj. garnituru, smokingu i innych.

Przetrwa z Tobą każdą sytuację pogodową i pozwoli cieszyć się niezapomnianymi przeżyciami.

W stosunku jakości do ceny bardzo ciężko znaleźć konkurenta dla Rangeman’a Casio.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ