Realizowanie transakcji w ramach zakupów online może opierać się na dwóch metodach. Pierwszą z nich są tradycyjne przelewy bankowe. Niestety na koncie odbiorcy są one księgowane najczęściej w dniu następnym. Co więcej, istnieje spore ryzyko pomyłki przy wprowadzaniu danych do przelewu. Płatności w sklepie internetowym można też realizować w sposób szybki i nowoczesny. Poniżej przedstawiamy porównanie kilku najpopularniejszych platform do szybkich płatności online.

PayU

PayU to jedna z najpopularniejszych form płatności online. W okresie 3 miesięcy od rejestracji, Klienci mogą liczyć na brak jakichkolwiek prowizji (do 50 000 złotych obrotu). Niestety system ten wiąże się z dość wysoką opłatą aktywacyjną, która sięga nawet 199 złotych (płatne jednorazowo). System oferuje wiele kanałów płatności, w tym przelewy elektroniczne, płatności kartą, płatności premium SMS, telefoniczne itd.

DotPay

DotPay to kolejna forma płatności online. Charakteryzuje ją dość uporządkowany system naliczania prowizji, wynoszący:

  • 1,6% (min. 30 gr) dla kart płatniczych,
  • 1,9% (min. 30 gr) dla e-transferów,
  • 2,2% – 3,9% dla przelewów online.

Za pomocą serwisu zapłacisz poprzez płatności online, kartą, system Premium SMS i e-raty.

Przelewy24

Przelewy24 oferują znacznie bardziej rozbudowaną tabelę prowizji, zależnych od poszczególnych form transakcji. Najpopularniejsze z nich to:

  • Przy przelewach bankowych zapłacimy 2,2% – 3,9% prowizji
  • Płatności w systemie BLIK (i karty płatnicze) to z kolei 1,9% prowizji

Sky-Pay

Jeśli posiadasz sklep internetowy na platformie Sky-Shop.pl to możesz również skorzystać z szybkich płatności realizowanych za pośrednictwem dedykowanego systemu płatności Sky-Pay. Jakie korzyści wiążą się z wyborem tego systemu płatności online?

  • Twoje zamówienie automatycznie zostanie oznaczone jako opłacone. Nie musisz sprawdzać swoich płatności na koncie!
  • Wpłaty od Twoich Klientów otrzymujesz na bieżąco, 24 godziny na dobę. Dzięki temu w każdej chwili możesz sprawdzić, czy można wysłać przesyłkę.
  • Nie musisz podpisywać żadnej umowy. Rejestracja w systemie polega na wypełnieniu specjalnego formularza. Usługa aktywowana jest maksymalnie do 48 godzin.
  • Bardzo niskie prowizje – już od 1,69% przy przelewach bankowych.

Płatność w sklepie internetowym z systemem Sky-Pay to wygoda i oszczędność czasu. Zdecydowanie warto wypróbować ten system.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ