Magia perfum

Sztuka uwodzenia to bardzo szeroki temat, który jest istotny w szczególności dla kobiet. To płeć piękna uwielbia zachwycać, uwodzić, prezentować się pięknie oraz wzbudzać pożądanie. Niektóre kobiety rodzą się z naturalnymi predyspozycjami do uwodzicielskich talentów, jednak nie wszystkie mają to szczęście. Wtedy trzeba się nieco postarać, by to samo osiągnąć z wykorzystaniem pewnych pomocy. Z tego względu kobiety skrupulatnie dbają o swój wygląd, ale również o zapach. Aromat ma duży wpływ na nasze życie oraz stosunki międzyludzkie, a odpowiednio dobrane perfumy, olejki zapachowe czy balsamy perfumowane mogą zadziałać cuda. Mogą stać się także niebezpieczną bronią.

Czym tak naprawdę jest odpowiednio dobrany zapach?

Nie ulega wątpliwości, że najważniejszym kryterium, jakie bierzemy pod uwagę podczas wyboru zapachu jest nasz własny gust. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że to my będziemy codziennie lub nieco rzadziej nosić owy zapach, więc my powinniśmy czuć się z nim dobrze, swobodnie. Podczas wyboru perfum dla siebie samych, musimy odpowiedzieć sobie przy okazji na kilka pytań. Przede wszystkim powinniśmy zastanowić się nad tym, jacy jesteśmy, czy chcemy poprzez zapach wyrazić coś konkretnego i czy podoba nam się to, co obecnie używamy, a może jednak chcemy coś zmienić. Wiele osób stawia na egzotyczne zapachy, które przyprawiają o zawrót, a nawet ból głowy. Inni decydują się na zapachy różane, delikatne, lekko słodkie. Mnóstwo osób uwielbia, kiedy zapach trzyma się bardzo blisko ciała, z kolei reszta woli, kiedy zapach posiada tzw. „długi ogon” i ciągnie się daleko za nim.

Niezależnie od tego, do jakiej grupy ludzi należymy, warto bardzo dokładnie i powoli podejmować decyzję odnośnie używanych przez nas perfum, gdyż powinny współgrać z naszą osobowością i podkreślać naszą pewność siebie.

Jak należy używać perfum?

Perfumeria internetowa to bogactwo najróżniejszych perfum – tych tańszych i droższych, bardziej słodkich, ciepłych i tych chłodniejszych. Niezależnie jednak od tego, na jaki zapach się zdecydujemy, powinniśmy używać go z umiarem. Nadmiar perfum na ciele człowieka bardzo często, zamiast gwarantować przyjemne doznania, przyprawiają o ból głowy i mdłości.

Perfumy warto aplikować w miejscach, gdzie będzie im ciepło – na szyi, w zgięciu łokci czy między piersiami. Ciekawą sztuczką, która przynosi intrygujące efekty, jest perfumowanie włosów. Zapach we włosach trzyma się bardzo dobrze, jedyne na co trzeba uważać, jest ich nadmierne wysuszenie, kiedy stosowanie perfum na włosy zdarza się za często.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ