Lampy podłogowe

Wielkimi krokami zbliżają się święta. Część z nas już kupiła prezenty, inni dopiero się rozglądają. To także czas wybierania dekoracji i elementów wyposażenia, które podkreślą świąteczny klimat w domowych wnętrzach. Warto rozejrzeć się za dodatkowym oświetleniem, aby zadbać o przytulną atmosferę przy wigilijnym stole.

Wśród lamp można stawiać na konstrukcje podłogowe, które jak żadne inne są w stanie wydobyć z aranżacji to, co najlepsze.

Kolacja w przyjaznej aurze

Wigilijna kolacja ma dla nas ogromne znaczenie. Choć w tym roku przyjdzie nam spotkać się w węższym gronie, tylko najbliższych, będziemy się starać, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Na stole muszą się znaleźć tradycyjne potrawy, miejsce dla zbłąkanego gościa, a pod choinką specjalnie wybrane upominki. Będzie czas na wspólne śpiewanie kolęd, świętowanie i celebrowanie wolnych chwil. Nie obejdzie się więc bez wyjątkowej atmosfery, a z tę są odpowiedzialne wszystkie dekoracje, dodatki i niektóre elementy wyposażenia.

Oświetlenie to podstawa, by pobudzać apetyt, zapewniać atmosferę, w której miło się rozmawia z bliskimi. Lekko stłumione światło połączone z blaskiem świec, pozwala uzyskać wyjątkowy, iście świąteczny klimat. Aby cieszyć się takim efektem, warto postawić na lampy podłogowe z oferty sklepu https://Azzardo.com.pl/.

Dlaczego konstrukcja podłogowa? Bo do wyboru mamy lampy, które są mobilne, więc ustawimy je w dowolnym miejscu. Ponadto szeroka oferta rynkowa pozwala na ich dopasowanie do każdej aranżacji domowej.

Zalety oświetlenia podłogowego

Lampa podłogowa może zastąpić oświetlenie sufitowe, które w świąteczny czas będzie zbyt jasne, pobudzające i niekoniecznie niezbędne. Konstrukcje lamp podłogowych dają na tyle dużo światła, by wszystko było wyraźnie widać. Z drugiej zaś strony jest to światło subtelniejsze, lekko przytłumione, co pozwala zadbać o przytulną i ciepłą atmosferę.

Nie trzeba nic zmieniać w instalacji elektrycznej, wzywać fachowców ani wydawać dużych pieniędzy, by skorzystać z oświetlenia podłogowego. Na każdą kieszeń znajdzie się propozycja, która zagości w salonie i ugości swoim blaskiem całą rodzinę. Domownicy muszą jedynie zadecydować, gdzie ustawią takie oświetlenie.

Jak dobierać?

Dobrze sprawdzają się lampy podłogowe o kilku źródłach światła. To główne, kierowane ku górze, przyjmie na siebie rolę oświetlenia głównego. Dodatkowe zaś, niewielkie punkciki świetlne umieszczane na elastycznych ramionach, pozwolą na oświetlenie wybranych fragmentów przestrzeni, jednocześnie dbając o tę tajemniczą i świąteczną aurę.

Sprawdzą się klosze z mlecznego lub  matowego szkła, bo będą światło czyniły subtelniejszym. Z kolei konstrukcje o świetle kierowanym ku dołowi, mogą uzupełniać pozostałe lampy, podkreślając jedynie charakter wnętrza bądź wybrane dekoracje.

Zadbajmy o świąteczną atmosferę z oświetleniem podłogowym. Przekonamy się, że minimalna zmiana zaowocuje wielkimi efektami!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ