FRYZURY NA BAL

Trendy we fryzurach na bal

W tym roku zdecydowanie jest w czym wybierać jeśli chodzi o fryzury z długich i średnich włosów. Na imprezy wybieramy szałowe uczesania z warkoczem i pseudowarkocze takie jak bubble braids i „oszukany warkocz”. Nie wychodzą z mody szalone koczki czyli fryzury space buns oraz fryzury corn rows z drobno plecionym bokiem.

Wśród modnych fryzur na bal nie mogło zabraknąć końskiego ogona, który w tym roku upinamy gładko i wysoko, a włosy prostujemy do niemal lustrzanej gładkości. Hitem jest pleciony koński ogon w stylu Beyone. Warto jednak podkręcić fryzurę oryginalnym splotem, na przykład wybierając jeden z największych trendów wśród plecionych fryzur takie jak warkocz chiński, kobra czy chain link.

FRYZURY NA BALRównież wśród balowych fryzur na 2018 rok nie brakuje ponadczasowej klasyki, czyli koków. Na bale warto wypróbować eleganckie koki z warkoczem, niskie koki hiszpańskie i gładkie węzełki. W przypadku mniej oficjalnych imprez świetnie pasuje tradycyjne wysoki koczek, top knot lub modny ostatnio koczek z „drabinką” z warkocza.

 

Włosy półdługie i długie

Posiadaczki włosów długich i półdługich będą mogły postawić w tym roku na wyjątkowo wiele modnych opcji.

Na okoliczność balu sprawdzają się zwłaszcza loki i fale, ponadczasowe uczesania, które nie przestają być aktualne. Loki czy fale mogą być krótkie i lekko rozwiane lub nawiązywać do stylu retro.

Hitem tego roku jest także tzw. gofrowanie włosów, które nadaje całości zadziornego i dość ekstrawaganckiego looku, który w sam raz sprawdzi się podczas karnawałowych tańców i zabaw.

Na zabawę balową warto też upiąć włosy w modny kok, który podczas zabawy będzie nie tylko efektowny, ale i niezwykle trwały. Do wyboru są niskie koki z warkoczem albo wysokie upięcia.

Modną fryzurą na bal są także rozpuszczone włosy z asymetrycznym przedziałkiem i podwiniętą grzywką albo ozdobione pokaźną klamrą.

Modne są także fryzury w stylu boho. By uzyskać dziewczęcy i naturalny efekt, włosy powinny być rozpuszczone i pofalowane.

Końskie ogony czy kucyki także pasują na bal. Taka fryzura jest prosta, wygląda naturalnie i dodaje wdzięku.

 

Włosy krótkie

Szczególnie modne są krótkie fryzury z rockowym akcentem i bujną grzywą, a także te z wyraźną asymetrią.

W przypadku włosów krótkich najistotniejsze jest cięcie, które jednocześnie pozwala na dużą swobodę stylizacji. Szczególnie modne są fryzury z grzywą, którą możemy modelować w dowolny sposób, np. ekstrawagancko do góry, uzyskując hollywoodzki efekt.

Coraz popularniejsze stają się również cięcia asymetryczne – włosy dłuższe z jednej strony. Nadal modne są kobiece fryzury z irokezem oraz typu pixie.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ