Dzierżawa ekspresu, wykorzystaj tę możliwość

Czy wiesz, jak w dogodny i korzystny finansowo sposób zadbać o satysfakcję swoich pracowników? Spowodować, że prestiż firmy, której jesteś właścicielem, był na odpowiednim poziomie? A może przede wszystkim, mieć możliwość delektowania się doskonałą aromatyczną kawą każdego dnia w pracy. To wszystko zapewni dzierżawa ekspresu. Warto skorzystać z tego rozwiązania.

Firma bez dobrej kawy, czy to jest możliwe?

Udany dzień bez kubka pysznej kawy, tej podanej ze spienionym mlekiem lub naparstka energetycznego espresso? To niewątpliwie najczarniejszy scenariusz dla wielu z nas – kawoszy. Sytuacja, do której nie sposób dopuścić. Kawa nieodłącznie towarzyszy nam w naszym miejscu pracy. Cenimy ją za jej pobudzające, stymulujące działanie oraz unikalne walory smakowe.

Zarówno podczas wykonywania naszych, codziennych obowiązków, jak i tak przez wszystkich lubianych chwil oddechu. Z pewnością potrzebnych każdemu z nas. Dodatkowo mają one tę niewątpliwą zaletę, iż dobrze wpływają na budowę dobrej, harmonijnej atmosfery w zespole. Przynosi to efekt w postaci więzi pomiędzy członkami grupy, a to, zdaniem psychologów, bardzo korzystnie przekłada się na wymierne efekty jej pracy.

Niewątpliwie nie należy również zapominać o wpływie kawy na prestiż oraz postrzeganie firmy lub przedsiębiorstwa przez jego kontrahentów. Nikt z nas z pewnością nie chciałby być poczęstowany letnią cieczą o smaku zbliżonym do kawy, podaną w plastikowym kubku nieprawdaż?  

Dobra kawa to wyłącznie ta z ekspresu

Jeżeli kawa, to ta doskonała, aromatyczna. Kawa, którą możemy na wiele sposobów zaparzyć, korzystając z profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego. Koszt takiego, wysokiej jakości urządzenia, niestety nie należy do najniższych. Zwykle jest to wydatek około kilku tysięcy złotych.

Bez dwóch zdań, warto jest, posiadać tego typu urządzenie. Dzięki niemu, w relatywnie krótkim czasie przygotujemy ulubiony, doskonały napar.

Jednak w sytuacji, kiedy jednorazowo wiąże się to z koniecznością, nabycia kilku bądź kilkunastu urządzeń sprawa znacznie się komplikuje. Nie tylko z uwagi na jednorazowy, znaczny koszt zakupu. Będąc właścicielem tych urządzeń, musimy liczyć się z koniecznością ich codziennej obsługi oraz przymusem okresowego ich serwisowania. Co rzecz jasna generuje kolejne koszty. Koszty, których z pewnością można i warto, jest uniknąć.

Nie możemy również zapominać o drugim podstawowym po ekspresie, składniku doskonałego naparu: wysokiej jakości ziarnach kawy. Dodatkowo zaistnieje konieczność zaopatrywania się w surowiec.

Co zrobić, kiedy musimy mieć dobrą kawę, a nie chcemy zaprzątać sobie głowy jego serwisowaniem?  

Wówczas idealnym rozwiązaniem jest dzierżawa ekspresu.

Wynajem ekspresu, z pewnością warto

Rozwiązanie w postaci dzierżawy ekspresu, niesie ze sobą wiele wymiernych korzyści, które w ogólnym rozrachunku z pewnością się opłacają. Wymieńmy najważniejsze z nich:

  • Wynajem kilku lub kilkunastu profesjonalnych urządzeń jest znacznie korzystniejszy finansowo niż jednorazowy zakup tych urządzeń, aspekt ten jest zwłaszcza istotny dla dużych przedsiębiorstw lub tych o ładzie korporacyjnym;
  • Możliwość wydzierżawienia ekspresu najwyższej jakości, renomowanych producentów tego typu aparatów, dającego możliwość przygotowania kawy na wiele sposobów i to w krótkim czasie;
  • Atrakcyjne, skrojone na miarę potrzeb indywidualnych podmiotów pakiety. Zależne od stopnia zapotrzebowania na kawę odbiorcy;
  • Profesjonalny, terminowy serwis wynajmowanych ekspresów oraz stałe, profesjonalne doradztwo. Urządzenie, którym zajmują się fachowcy, będzie służyło nam znacznie dłużej i bezawaryjnie;
  • Dostawy najwyższej jakości ziaren kawy, znanych światowych producentów. Dodatkowym argumentem jest fakt, iż istnieje możliwość rozszerzenia dostarczanego asortymentu o inne produkty. Na przykład jak ma to miejsce w przypadku firmy Dar Natury. Oprócz dzierżawy ekspresu ciśnieniowego oraz dostaw kawy, dostarczy wodę lub herbatę;
  • Rzecz najważniejsza – wyborny, doskonały smak aromatycznej kawy. To coś, co zrekompensuje nam wszystkie trudy. Choć dzięki dzierżawie ekspresu nie ma ich wiele.

Rozkoszujmy się więc swoją ulubioną kawą. Zaparzoną w sposób, który odpowiada nam najbardziej. Koniecznie jednak z ciśnieniowego, profesjonalnego ekspresu. Najlepiej z ekspresu dzierżawionego. Z pewnością warto, jest skorzystać z takiego rozwiązania. Korzyści, które z niego wynikają, mówią same za siebie. Smacznego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ