Wybierając opakowanie na prezent, chcemy, aby chociaż w połowie, spodobało się obdarowanemu. Coraz więcej ludzi, wybiera pudełka, zamiast torebek, które często się rwą, a potem i tak lądują w koszu. Mamy teraz do wyboru pudełka, które można spersonalizować, nie musimy już brać tego, co podsuwa nam sprzedawca, ale możemy sami zaprojektować pudełko na prezent.

Dodatkowy prezent

Dając komuś spersonalizowane pudełko, obdarowujemy go tak naprawdę dodatkowym prezentem. Pudełko po prezencie może posłużyć jako ozdoba w domu, a także jako pojemnik na przechowywanie różnych rzeczy. Jeśli opakowanie będzie zawierało to, co obdarowana osoba lubi albo czym się interesuje tym bardziej, sprawimy jej radość, a nasz prezent pozostanie niezapomniany. Tworząc takie pudełko, puśćmy wodzę fantazji i zabawmy się w najlepszego projektanta na świecie. 

Moje i tylko moje!

Jeśli decydujemy się na zakup pudełek, które mają służyć do przechowywania, użyjmy kreatora pudełek na stornie zapakuj.to, gdzie będziemy mogli stworzyć pudełko naszych marzeń, które będzie odzwierciedlało to, co lubimy. Dzięki takiej opcji żaden inny domownik nie pomyli się i nie zajrzy do naszego pudełka przez przypadek. Plusem jest też to, że każdy może stworzyć sobie takie pudełko, jakie chce, żeby trzymać w nim swoje rzeczy i nie martwić się o podkradanie słodyczy przez młodszą siostrę na przykład. Pudełko takie może się okazać świetnym rozwiązaniem, jeśli chcemy zaoszczędzić przestrzeń w domu.

Dekoracja

Pudełka mogą służyć jako dekoracja naszego domu, a jeśli posiadamy kota to również, będzie to dla niego niecodziennie legowisko. Tworząc pudełko, sami decydujemy, co ma się na nim znaleźć, w jakim kolorze ma być, a takie jakiej wielkości. Jeśli posiadamy odrobinę fantazji, stworzymy coś niesamowitego, co będzie przykuwać wzrok naszych gości. 

Pudełka są świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o opakowanie na prezent, a także do dekoracji lub przechowywania. Mając możliwość stworzenia własnego wzoru warto z tego skorzystać i mieć w domu coś, co wyzwoliło w nas duszę artysty, ale jest również funkcjonalne. Jako prezent okaże się świetną pamiątką, która będzie cieszyć oko obdarowanego przez długi czas.

Do spersonalizowanych opakowań idealnie nadają się pudełka kartonowe w zapakuj.to. Kliknij i sprawdź ofertę firmy Packhelp.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ