Binance

Wybierając idealną dla nas giełdę kryptowalut możemy natknąć się wiele pozycji w serwisach typu ranking giełd kryptowalut. Choć w tego typu rankingach większość notowanych miejsc jest zachwalana, to jednak każdy inwestor powinien krytycznie spojrzeć na informacje zawarte w opisach. Głównym źródłem informacji powinny być dla nas opinie innych inwestorów a Ci z kolei dużo piszą o Binance – jednej z najpopularniejszych obecnie giełd kryptowalut w Polsce. Czym Binance zaskarbiło sobie sympatie Polskich inwestorów? Poniżej przedstawione są podstawowe argumenty, które przekonają nas do korzystania właśnie z tej platformy.

Platforma dostępna po Polsku

Pierwszym i głównym powodem, dla którego wielu inwestorów z Polski zaufało Binance, jest możliwość korzystania z platformy w ojczystym języku. Wprawdzie wiele szczegółów nie jest przetłumaczonych, jednak wszystkie najważniejsze i najczęściej używane funkcje mają Polskie odpowiedniki, co pozwala osobom bez znajomości języka angielskiego z powodzeniem odnaleźć się na platformie Binance.

Szeroka gama instrumentów

Kolejnym, równie istotnym powodem popularności Binance jest bardzo szeroka gama dostępnych tokenów oraz kryptowalut, w które możemy inwestować. Oprócz najczęściej wymienianych kryptowalut jak Bitcoin, Coin, Tether czy Ethereum do dyspozycji mamy jeszcze takie kryptowaluty jak Ripple, TRON, Litecoin, CEO, CEM oraz setki innych. Wiele najpopularniejszych kryptowalut możemy kupić z wykorzystaniem karty kredytowej nominowanej w polskich złotych. Co więcej, Binance posiada własny token o nazwie Binance Coin (BNB). Jest to waluta, która wbrew zapowiedziom, odniosła bardzo duży sukces i jest obecnie jedną z najbardziej liczących się kryptowalut na rynku.

Prowizje na giełdzie Binance

Prowizje i opłaty na giełdzie kryptowalut Binance są stosunkowo niskie. Opłata za każdą transakcję to 0.1% a w przypadku spełnienia konkretnych warunków, może spaść nawet do 0%. Rejestracja i logowanie do platformy jest dziecinnie proste, jednak nawet, gdyby ktoś miał z tym problem, twórcy przygotowali szereg materiałów, które pozwolą nam oswoić się z platformą oraz podstawową mechaniką działania giełdy. Zobacz: binance opinie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ