Zadbać o naturalne rzęsy czy doczepić sztuczne - co warto wybrać?

Długie i gęste rzęsy każdemu dodają uroku, chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Jednak stosunkowo mało kobiet może się tym pochwalić, stąd popularność zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs, a także odżywek do rzęs. Istnieją też podzielone opinie na temat tego, co lepiej jest wybrać.

Odżywianie naturalnych włosków ma sens

Niewątpliwie posiadanie mocnych, długich i gęstych rzęs to wielki komfort. Można wyglądać dobrze bez makijażu lub też zachwycać rzęsami gdy się je pomaluje. Nie trzeba jednocześnie wiele wydawać na dobry tusz, a także można cieszyć się bardzo naturalnym efektem. Naturalne, piękne rzęsy to powód do dumy, warto je więc „wyhodować”.

Nie jest to tak trudne jak może się wydawać. Oczywiście jeśli włoski są słabe i rzadkie z natury, nie pomoże im nawet najlepsza odżywka, ale w każdym innym przypadku dobry produkt może sprawić, że po kilku miesiącach systematycznego stosowania włoski będą sięgały brwi i stworzą imponujące wachlarzyki. Na pewno warto pokusić się o taki efekt jeśli tylko komuś nie brakuje cierpliwości, gdyż jest to rozwiązanie przede wszystkim tańsze niż sztuczne rzęsy, bezpieczniejsze, a przy tym naturalnymi rzęsami można cieszyć się przez cały czas.

Sztuczne rzęsy – kiedy chce się imponującego efektu

Jeśli kogoś nie satysfakcjonuje wygląd własnych rzęs, nawet po stosowaniu odżywki, bo chce dramatycznego efektu, rzęs bardzo gęstych i długich, to sztuczne rzęsy są jedynym sposobem na osiągnięcie tego. Oczywiście mowa tu o sztucznych rzęsach od kosmetyczki, gdyż ich samodzielne przyklejanie, jakkolwiek może dać dobry efekt, zapewnia go tylko na krótki czas, jest to więc rozwiązanie dobre tylko sporadycznie.

Sztuczne rzęsy wykonywane przez kosmetyczkę wiele kobiet nosi już non stop, a nie tylko na wielkie wyjścia. Nic nie stoi temu na przeszkodzie, jest to bardzo dobre rozwiązanie kiedy chce się zapewnić sobie świetny wygląd rzęs na stałe, jednak warto pamiętać, że nieustanne przedłużanie i zagęszczanie rzęs bardzo negatywnie wpływa na naturalne włoski, zwłaszcza gdy są one z natury słabe. Może się więc okazać, że powrót do naturalnych rzęs jest niemożliwy i trzeba stale nakładać sztuczne rzęsy bądź też potrzebna jest intensywna kuracja naturalnych włosków.

Sztuczne rzęsy znajdziesz na kosmetykizameryki.pl

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ