Wycieraczki systemowe – skuteczny sposób na czyste podłogi w pomieszczeniach użytkowych

0
996

Na pozytywny wizerunek danej firmy lub instytucji wpływa wiele rzeczy. Jedną z nich jest wystrój i czystość pomieszczeń. Szczególnie tych, które wystawione są na widok publiczny. Dlatego tak wiele podmiotów przywiązuje sporo uwagi pomieszczeniu recepcji oraz korytarzom. Niestety wchodzące do budynku osoby przynoszą na butach różne zanieczyszczenia, które niszczą podłogę i wymagają regularnego sprzątania. Sprawdzonym rozwiązaniem takiego problemu jest zakup wycieraczki systemowej.

Jakie wyróżniamy rodzaje wycieraczek systemowych i jaka jest ich budowa?

W sprzedaży występuje kilka rodzajów wycieraczek systemowych. Wyróżnić można wycieraczki o otwartej konstrukcji oraz wycieraczki zwijalne. Te pierwsze posiadają pojemną komorę na brud i zanieczyszczenia, natomiast drugie ułatwiają bieżące sprzątanie. Do wyboru są wycieraczki systemowe wewnętrzne oraz wycieraczki systemowe zewnętrzne.

Na budowę wycieraczki składają się aluminiowe profile nośne, które są połączone z łącznikami w postaci PCW, aluminium lub stalowych linek w gumowej osłonie. Elementami czyszczącymi obuwie mogą być szczotki, gumy lub wkład tekstylny. Warto podkreślić, że dzięki umieszczeniu dwóch rodzajów wkładów w takiej wycieraczce, uzyskujemy produkt o większej funkcjonalności. Na przykład po połączenie wkładu szczotkowego i tekstylnego otrzymujemy wycieraczkę czyszcząco-osuszającą.

Jakie korzyści wynikają z zakupu wycieraczki systemowej?

Wycieraczka systemowa to nowoczesny i funkcjonalny produkt, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy ograniczyć wnoszenie do budynku zabrudzeń w postaci błota, wilgoci, śniegu, piasku i innych. Dzięki specjalnie opracowanej budowie takiej maty do wycierania obuwia, zanieczyszczenia te nie są roznoszone po podłodze. Zostają w macie i są niewidoczne dla oczu gości. Firmowy hall jest zawsze nienagannie czysty i wygląda estetycznie.

Wycieraczki systemowe pełnią także inną ważną rolę. Stanowią zabezpieczenie antypoślizgowe. W wielu instytucjach podłogi wejściowe wykonane są z materiałów, które w połączeniu z wodą, środkami myjącymi oraz zimnem są śliskie i niebezpieczne. Mata natomiast jest stabilna i bezpieczna w użytkowaniu. Poza tym jest przyjazna obuwiu.

Dużą zaletą wycieraczek systemowych jest możliwość dostosowania ich wielkości do potrzeb danej firmy. Wyroby te mogą mieć różne wielkości oraz kształty (kwadratowy, prostokątny, owalny, okrągły). Co istotne, w sprzedaży są także maty w mniejszych rozmiarach. Świetnie sprawdzają się nie tylko w obiektach publicznych, ale również w prywatnych mieszkaniach i domach. Chronią podłogi i wyglądają reprezentacyjnie.

Gdzie można zamówić wycieraczkę systemową?

Doświadczonym producentem i sprzedawcą wycieraczek systemowych jest firma Aximo. Oferowane przez nią wyroby są odporne na temperatury oraz proste w konserwacji. Firma wykonuje maty na zamówienie, ale sprzedaje także gotowe wyroby. Co istotne, producent proponuje bogatą kolorystykę wkładów.

Ze względu na wysoką jakość produktów oraz przystępne ceny, Aximo posiada imponująco długą listę zadowolonych klientów. Wśród nich znajdują się: urzędy publiczne, kina, sklepy wielkopowierzchniowe, przedsiębiorstwa produkcyjne, wydobywcze i usługowe, dealerzy samochodowi, uczelnie wyższe, szkoły oraz liczna grupa drobnych przedsiębiorców.

Warto podkreślić, że w katalogu produktów firmy znajdują się także inne godne polecenia produkty. Na uwagę zasługują między innymi: wykładziny obiektowe, maty dezynfekcyjne, maty specjalne, chemia do wykładzin.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ