Vostok

Zegarki Vostok Europe, to popularne czasomierze, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem różnych sportowców z całego świata. Warto wiedzieć, że marka ta współpracuje z litewskim strongmanem Žydrunasem Savickasem, któremu zadedykowany został model BIG-Z, jak również zegarki tej formy nosi znany na całym świecie trener fitness Lazar Angelov. Firma ta swój powstała w 2003 na skutek połączenie dwóch firm  Vilnius Koliz i Chystopol Watch. Co warto wiedzieć o zegarkach produkowanych przez tego producenta?

Co wyróżnia zegarki Vostok Europe?

Pomimo tego, że firma ta działa na rynku stosunkowo od niedawna, to pomimo to cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem. Na swoim koncie ma kilka sportowych imprez wysokiej rangi, gdzie pełniła rolę partnera, czy też chronometrażysty. Już dwa lata po powstaniu marka Vostok odmierzała czas podczas wyścigu od Murmańska do Władywostoku, a w latach kolejnych latach sponsorowała rajd Dakar oraz mistrzostwa świata w nurkowaniu swobodnym, które odbyły się w Grecji, w roku 2013. Firma ta stworzyła nawet model Vostok Limousine Gaz 14, który jest idealny do nurkowania, a także zegarek Vostok Lunokhod 2, który co prawda przeznaczony jest dla astronautów, jednakże doskonale sprawdzi się podczas uprawiania sportów wodnych.

Innowacyjne technologie w zegarkach Vostok Europe

Firma Vostok Europe, w roku 2009 rozpoczęła współpracę ze szwajcarską firmą Mb-microtec, która specjalizuje się w produkowaniu tub tryftowych. Wtedy na tarczach zegarków montowane były specjalne systemy podświetlenia, które mają świecić nieprzerwanie przez 20 lat i przy tym nie potrzebne jej są żadne zewnętrzne źródła energii. W 2013 roku na swoje dziesiąte urodziny, firma zaprezentowała kolekcję Mriya, w tym również limitowany model zegarka Vostok, który jest zasilany mechanizmem NE88. Model ten został wyposażony w stoper oraz automatyczny naciąg sprężyny.

Dlaczego warto zdecydować się na zegarek Vostok Europe?

Na całym świecie są osoby będące miłośnikami zegarków Vostok. Tym, co wyróżnia męskie modele jest niezwykle wytrzymała konstrukcja gra doskonałe wyposażenie. Każdy zegarek jest wyposażony w mocne koperty ze stali szlachetnej, które stanowią doskonałą ochronę przed dostaniem się do wnętrza wszelkich zanieczyszczeń. Ponadto czasomierze te mają ciekawe kształty oraz wykończenia, dzięki czemu prezentują się wyjątkowo. Każdy model zegarków Vostok Europe jest napędzany mechanizmem doskonałej klasy, a ponadto tarcze zegarków wyposażone są w sub-tarcze chronografu, datowniki, jak i doskonale zaprojektowanie technologie podświetlenia,

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ