Abonament w nju mobile

Numery w parze oferuje już wielu operatorów. Nju mobile ma jednak abonament dla trzech osób, który oznacza jeszcze większą oszczędność. Za nielimitowane rozmowy i wiadomości na każdym numerze oraz wspólny pakiet od 20 GB do nawet 60 GB wychodzi tu tylko 19 zł na osobę. Wyjaśniamy, jak działa nju mobile trio i dlaczego jest to atrakcyjna propozycja.

Czym wyróżnia się oferta nju mobile na abonament?

Nju mobile to nie tylko oferta na kartę, lecz przede wszystkim abonament bez zobowiązań. Z usługi możesz zrezygnować w dowolnym momencie bez dodatkowych kosztów, a umowa wygaśnie z końcem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Operator nagradza jednak lojalnych klientów dodatkowymi gigabajtami. Przy stażu ponad pół roku pakiet danych jest dwa razy większy niż na początku. Po roku dalej rośnie, a po dwóch masz już trzy razy tyle GB, co na starcie.

Abonament nju mobile trio – jak to działa?

Oferta nju na abonament obejmuje także usługi dla dwóch lub trzech osób ze wspólnym rachunkiem. W obu przypadkach właścicielem numerów musi być ta sama osoba, bez względu na to, kto będzie ich używać.

Żeby skorzystać z abonamentu nju mobile w trio, należy najpierw zamówić usługę w parze. Następnie wystarczy tylko dokupić trzeci numer (sprawdź szczegóły na stronie https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-trio).

Wszystkie numery będą korzystać z tej samej oferty podstawowej oraz dzielić dostępny w niej pakiet danych. W zależności od stażu numeru głównego w nju na abonament paczka gigabajtów będzie jednak większa o 10 GB, 20 GB, 25 GB lub nawet 30 GB niż w usłudze dla jednej osoby.

Oferta nju mobile na abonament trio – co dostajecie i za ile?

Abonament w nju dla trzech osób to trzy opcje do wyboru.

  • Za niecałe 16 zł na osobę (łącznie 47 zł) macie nielimitowane rozmowy oraz wspólny pakiet 11 GB (po pół roku – 22 GB, po roku – 27,5 GB, po dwóch latach 33 GB). Każdy SMS/MMS to dodatkowe 9 gr lub 19 gr doliczane do rachunku, ale razem zapłacicie nie więcej niż 9 zł za wysyłanie, ile chcecie.
  • Za 19 zł na osobę (łącznie 57 zł) dostajecie zarówno rozmowy, jak i wiadomości bez limitu. Do tego paczka gigabajtów do podziału, która w zależności od stażu w nju na abonament wynosi 20 GB, 40 GB, 50 GB lub 60 GB.
  • Za niecałe 22 zł na osobę (łącznie 67 zł) rozmowy i wiadomości dalej są nielimitowane, ale pula danych jest jeszcze większa (30 GB / 60 GB / 75 GB / 90 GB).

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ