Skąd wiadomo, że podobasz się chłopakowi?

Każda dziewczyna chciałaby wiedzieć, czy ma w ogóle u wymarzonego chłopaka szanse. Zapytać wprost oczywiście nie wypada, jednak jest kilka znaków, które mogą wskazywać na to, że faktycznie mu się podobasz. Oto najważniejsze z nich.

Oczy – zwierciadło duszy

W spojrzeniu kryje się wiele. Jeśli dobrze obserwujesz swojego wybranka, szybko zorientujesz się czy wpadłaś mu w oko. Jeśli mu się podobasz, możesz być pewna, że będzie wodził za tobą wzrokiem. Mówiąc coś, prawdopodobnie będzie co jakiś czas spoglądał w twoją stronę, by ocenić twoją reakcję. Jeśli chłopak jest śmiały może nawet próbować przez dłuższy czas utrzymywać z tobą kontakt wzrokowy. Jeśli to ten jedyny, nie bój się tego spojrzenia!

Mowa ciała

Tu wskazówek mamy wiele. Jeśli chłopak często przebywa w twoim otoczeniu oraz zwykle siada blisko, prawdopodobnie mu się podobasz. Zwróć też uwagę na pewne szczególne gesty. Jeśli niby przypadkiem dotyka twojego ramienia często nachyla się lub po prostu zbliża się do ciebie, to znak, że nie jesteś mu obojętna.

Kto się czubi ten się lubi

Częstym zachowaniem wśród chłopaków jest niewinne droczenie. Jeśli chłopak zachowuje się tak przy każdej dziewczynie, jest to prawdopodobnie jego sposób bycia, jednak bardzo często takie przekomarzanie to dowód na to, że zdobyłaś jego serce.

Nerwy na wodzy?

Zakochanemu naprawdę ciężko trzymać nerwy na wodzy. Obserwuj w jakich sytuacjach chłopak się denerwuje. Jeśli zawsze był pewny siebie i śmiały, a w twoim towarzystwie dopada go stres, nerwowo się uśmiecha lub pocą mu się dłonie, być może jesteś powodem takiego zachowania.

Siła komplementów

Każdy chłopak wie, że dziewczyny uwielbiają być chwalone. Jeśli facet zwraca uwagę na twój strój, fryzurę czy uśmiech, możesz być pewna, że nie robi tego bez powodu. Zwróć uwagę szczególnie na te komplementy, które dotyczą tego, co się w tobie zmieniło, na przykład nowej fryzury. Z reguły mężczyźni nie zauważają takich rzeczy. Jeśli więc chłopak dostrzegł w tobie zmianę, zapewne przygląda ci się uważnie.

[Głosów:18    Średnia:2.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ