Jak zrobić malinkę?

Malinka to popularny znak namiętności wśród partnerów. Choć robimy ją zwykle w młodym, nastoletnim wieku, także wielu starszych partnerów decyduje się na ten charakterystyczny wyraz zaangażowania.

Malinka to nic innego jak niewielki siniaki widoczny na skórze. Co powinieneś wiedzieć, aby zrobić malinkę?

Upewnij się, że twój partner tego chce

Malinka nie jest rzeczą skomplikowaną. Bez problemu może ją wykonać każdy bez szczególnych umiejętności. Ważne jest jednak by wyczuć, lub wprost zapytać, jeśli wasza relacja jest na tyle szczera i otwarta, czy partner rzeczywiście tego chce. Malinka jest charakterystycznym śladem, który nie zniknie od razu, dlatego dobrze jest zastanowić się nad tym gdzie chcemy zrobić malinkę, by nie była ona widoczna dla osób trzecich.

Przejdź do dzieła

Aby zrobić malinkę warto wybrać odpowiedni czas i miejsce. Dobrze jest jeśli ubierzemy całość w romantyczną scenerię. Warto przejść do robienia malinki na przykład po długim i namiętnym pocałunku. Wówczas będzie ona także przypomnieniem tego niezwykłego momentu.

Robienie malinki to nic innego, jak zassanie skóry partnera. Wystarczy, że złożymy usta w charakterystyczny dziubek i będziemy ssać odpowiednio długo. Przeważnie wystarczy do tego około pół minuty, jednak wiele zależy od tego, jak mocno ssiesz oraz na ile podatna jest skóra partnera na takie urazy.

Urozmaicenia mile widziane

Przeważnie wykonujemy malinkę na szyi. Jednak nie jest to regułą. Równie dobrze można zrobić ją na każdym innym fragmencie skóry. Pamiętaj, że robienie malinki nie musi być szybką i wyuczoną czynnością, a nawet nie powinno taką być.

Użyj swojej wyobraźni i przeplataj ssanie skóry partnera z namiętnymi pocałunkami, lizaniem, delikatnym, bezbolesnym podgryzaniem. Możesz też zamiast robienia jednej malinki zrobić ich kilka obok siebie, jeśli tylko partner wyrazi taką chęć. Wszystko zależy od twojej inwencji twórczej.

Pamiętaj, że malinka nie jest niczym groźnym, jednak zwykle utrzymuje się na skórze przez około tydzień. Jeśli nie chcemy narazić się na niewygodne spojrzenia warto pomyśleć wcześniej o tym, jak chcemy ją zakryć lub poczytać o sposobach na szybsze pozbycie się tego znaku namiętności.

[Głosów:11    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ