Jak pozbyć się malinki?

Choć całowanie się z chłopakiem wydaje się rzeczą banalną, nie zawsze jest takie proste, szczególnie kiedy robimy to po raz pierwszy. Jak wszystko jest jednak kwestią wprawy, dlatego warto próbować i nie załamywać się nawet jeśli nasze pierwsze pocałunki nie będą tak perfekcyjne, jak te filmowe. Oto kilka wskazówek, które odpowiedzą na pytanie: jak całować się z chłopakiem?

Przygotuj się dobrze

Przede wszystkim powinnaś być dobrze przygotowana. Oznacza to między innymi odpowiednie zadbanie o higienę jamy ustnej. Pamiętaj nie tylko o tym by porządnie wyszczotkować zęby oraz język, ale też by unikać jedzenia produktów, które mogą powodować nieprzyjemny zapach z ust, takich jak cebula, czosnek, jajka czy ryby.
Nie zapomnij także o odpowiednim nawilżeniu swoich ust. Powinny one być jędrne i zachęcać do pocałunku. Najlepiej użyć w tym celu balsamu do ust.

Oceń sytuację

Pierwszy pocałunek to wyjątkowa sytuacja. Pamiętaj, że twój partner może być bardzo skrępowany. Najlepiej więc wybrać takie miejsce, w którym będziecie sami, ponieważ obecność osób trzecich może tym bardziej wpłynąć na niekorzyść tej chwili. Zadbaj także o czas. Pocałunek w pośpiechu nie sprawdza się najlepiej.

Działaj delikatnie, ale zdecydowanie

Zanim przejdziesz do pocałunku powinnaś upewnić się, że twój wybranek również może tego chcieć. Obserwuj język jego ciała. Spraw, by czuł się przy tobie pewnie i komfortowo. Uśmiechaj się dużo i stwórz miłą, przyjazną atmosferę.

Jeśli już zdecydujesz się na pocałunek zrób to pewnie. Nie pozwól, by chłopak zastanawiał się nad tym czy faktycznie chcesz go pocałować. Nie bądź jednak natarczywa. Zbliż swoje usta do ust partnera delikatnie, dzięki czemu spokojnie wyczujesz czy on rzeczywiście chce takiego kontaktu.

Jeśli chłopak nie odsuwa się możesz dotknąć ustami jego ust i przejść do delikatnych muśnięć. Pamiętaj, by zawsze starać się wyczuć sytuację. Jeśli okaże się, że sprawia wam to przyjemność możesz powoli decydować się na kolejne kroki, takie jak bardziej śmiałe pocałunki, ssanie warg chłopaka czy nawet pocałunek z języczkiem.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ