Smartfon do pracy, do rozrywki i do nauki? To możliwe – tak uniwersalny jest Samsung Galaxy S7.

Telefon na każdą okazję

Taki właśnie powinien być smartfon – uniwersalny i pomocny w rozmaitych sytuacjach. Ideą tworzenia tego rodzaju urządzeń jest nie tylko możliwość utrzymania czy nawiązania kontaktu z bliskimi, lecz także ułatwienie wielu czynności w życiu codziennym. Po prostu wszystko co robisz ma stać się prostsze. Dzisiejsze komórki z powodzeniem zastępują co najmniej kilka innych urządzeń, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i usprawnienie własnych działań.

Dawniej, aby sprawdzić stan konta bankowego lub wykonać przelew, musiałeś udać się do placówki lub przejść przez skomplikowaną procedurę logowania na komputerze. Teraz w bezpieczny sposób zrobisz to wszystko za pomocą kilku kliknięć w wyświetlacz smartfona. On-line możesz zamówić pizzę i zapłacić za nią, nie wstając przy tym z fotela czy kanapy. Granice możliwości wyznaczają jedynie dwa czynniki – potrzeby użytkowników i wyobraźnia konstruktorów.

Przeglądając ofertę rynkową telefonów komórkowych, można dostać zawrotów głowy od jej wielkości. Z pewnością jednak bardzo interesującym modelem urządzenia uniwersalnego i praktycznego jest Samsung Galaxy S7.

Galaxy, czyli skuteczność i niezawodność

Koncern rodem z Korei Południowej jest obecny na smartfonowym rynku od dawna, początkowo jednak nie odnosił aż takich sukcesów jak obecnie. Wielu ekspertów zarzucało telefonom Samsunga zbyt wolne działanie i wysoką awaryjność. Wszystko to uległo jednak diametralnej zmianie w momencie premiery pierwszego telefonu z rodziny Galaxy. Wykorzystanie najnowszych zdobyczy technologii oraz jakościowych podzespołów dało efekt w postaci jednej z najpopularniejszych serii telefonów.

Dziś Galaxy kojarzone jest ze skutecznością i sprawnością działania oraz klasowymi multimediami. Tezę tę w pełni potwierdza model S7, który sprawdza się równie dobrze w warunkach biznesowych, jak i podczas użytku prywatnego. Nieważne, czy jesteś osobą spędzającą mnóstwo czasu w social mediach, godzinami oglądasz seriale, a może za pomocą telefonu prowadzisz intratne interesy – Samsung Galaxy S7 to gwarancja sukcesu i niezawodności w każdej dziedzinie.

Samsung Galaxy S7 – dane techniczne

O wydajnym działaniu tego telefonu decyduje przede wszystkim znakomity, ośmiordzeniowy procesor (4 x 2,3 GHz + 4 x 1,6 GHz), który koordynuje wszystkie zachodzące w czasie pracy procesy. Ponadto nie nagrzewa się nawet przy intensywnym użytkowaniu i sprawnie wykonuje zadane polecenia. Warto też zwrócić uwagę na czas reakcji – kolejne poziomy menu czy aplikacji pojawiają się bardzo szybko.

Ważnym elementem nowego S7, który istotnie wpływa na wszechstronność i niezawodność tego urządzenia, jest bateria o pojemności 3000 mAh ze specjalną funkcją szybkiego ładowania. Dzięki temu uzupełnienie energii nawet w całkowicie rozładowanym urządzeniu zajmuje znacznie mniej czasu niż dotychczas. A przecież nie zawsze masz możliwość podłączenia telefonu do źródła zasilania na dłużej. Ciekawostką jest także opcja ładowania bezprzewodowego po uprzednim zakupie specjalnej ładowarki.

Nie można również pominąć klasowych multimediów. Aparat główny z matrycą o rozdzielczości 12 Mpix (Dual Pixel) to gwarancja nie tylko ostrych i wyraźnych zdjęć nawet przy słabym oświetleniu, lecz także możliwość nagrywania filmów w jakości 4K. Pozwoli to na utrwalenie wspomnień i ważnych chwil w niespotykanym dotąd formacie.

Samsung Galaxy S7 to telefon jedyny w swoim rodzaju – nadzwyczaj funkcjonalny i bardzo uniwersalny. Został przygotowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, przez co jest praktyczny i niezawodny.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ