Co zrobić, żeby poderwać dziewczynę?

Każdy chłopak przynajmniej raz w życiu zastanawiał się co zrobić, by zwrócić na siebie uwagę wymarzonej dziewczyny. Nie jest to sprawa najłatwiejsza i nie wszystkie sposoby działają tak samo na każdą kobietę, jeśli jednak rzeczywiście nam zależy, możemy wypróbować kilku z nich, mając nadzieję, że przyniosą pozytywny skutek. Jak poderwać wymarzoną dziewczynę?

Naucz się rozmawiać

Choć wydaje się, że każdy posiada tę naturalną umiejętność, w rzeczywistości nie wszyscy są dobrymi rozmówcami. Przede wszystkim naucz się słuchać. Kobiety zwracają baczną uwagę na to czy chłopak słucha ich uważnie, jest zainteresowany tym co mówią oraz czy nie przerywa. Jeśli dziewczyna jest nieśmiała, możesz delikatnie zachęcić ją do mówienia, a nawet wprost powiedzieć, że lubisz słuchać, kiedy ona mówi.

Utrzymuj kontakt wzrokowy

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Nie bez powodu przyjęło się takie powiedzenie. Patrzenie sobie w oczy bardzo zbliża ludzi, dlatego jeśli chcesz pokazać, że jesteś zainteresowany daną kobietą, że szanujesz ją oraz jest dla Ciebie ważne to, o czym mówi, staraj się patrzeć jej w oczy. Oczywiście z niczym nie należy przesadzać i ciągłe patrzenie jej w oczy może przynieść efekt odwrotny, jednak podczas rozmowy zdecydowanie kontakt wzrokowy powinien przeważać.

Mowa ciała i pozytywne nastawienie

Bardzo ważne są także wszelkie niewerbalne sygnały, które wysyłamy. Pamiętaj o swojej postawie. Zwróć uwagę na to, by być wyprostowanym, bo to świadczy o twojej pewności. Bacznie przeglądaj się ruchom swoich rąk oraz nóg. Wszelkie nerwowe zachowania są łatwe do wychwycenia. Staraj się więc po prostu zachowywać naturalnie.

Przede wszystkim jednak nie zapominaj o uśmiechu. Kobiety zdecydowanie wolą optymistów, mężczyzn, którzy potrafią rozśmieszyć i pocieszyć w trudniejszej chwili. Pokaż jej, że cieszysz się, gdy z nią przebywasz. Pamiętaj jednak, by twój uśmiech nie był wymuszony, ponieważ łatwo będzie to zauważyć.

Szanuj jej przestrzeń

Czasem mężczyźni zbytnio podbudowani tym, że spotkanie przebiega pomyślnie, zaczynają za wszelką cenę wkraczać w prywatną przestrzeń dziewczyny. Pamiętaj, że każda kobieta jest inna i nawet jeśli się jej podobasz, może nie chcieć przytulać cię na pierwszej randce. Zwracaj uwagę na znaki, które dostajesz od dziewczyny. Jeśli zbliżasz się, a ona się odsuwa, najwyraźniej nie jest jeszcze na to gotowa. Uszanuj jej decyzję i poczekaj.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ