Co wyróżnia serię antyperspirantów Men Expert?

Mokre plamy pod pachami i nieprzyjemny zapach to nie lada utrudnienie. Mężczyźni, którzy przetestowali dezodoranty Men Expert, nie mają już tego problemu. L’Oreal stworzył kosmetyki do zadań specjalnych, dzięki czemu każdy może czuć się komfortowo w nawet bardzo stresujących sytuacjach.

Każdy człowiek się poci. Jest to naturalny proces usuwania wody przez skórę człowieka. Szacuje się, że średnio człowiek dziennie usuwa z organizmu nawet do 2 litrów wody, właśnie wraz z moczem i potem. Pocimy się intensywniej w stresujących sytuacjach, podczas intensywnego wysiłku bądź wysokich temperatur. W ten sposób nasz organizm chroni się przed przegrzaniem. Pot w połączeniu z mikroorganizmami żyjącymi na całej powierzchni ludzkiej skóry zaczyna nieprzyjemnie pachnieć. Do tego dochodzą mokre, nieestetyczne plamy pod pachami. Aby im zaradzić powstały antyperspiranty Men Expert, wysokiej jakości kosmetyki, niezawodne w każdej sytuacji.

Antyperspiranty Men Expert– kosmetyki do zadań specjalnych

Marka L’Oreal stworzyła serię kosmetyków, które mają zapewnić niezawodną ochronę. Do wyboru jest kilka różnych produktów z różnym składem i o różnym działaniu. Wiele dezodorantów zawodzi w nagłych sytuacjach, przez co mężczyzna traci poczucie komfortu. W związku z tym eksperci L’Oreal postanowili stworzyć specjalistyczną, zaawansowaną technologię z użyciem substancji aktywnych. Dzięki nim powstały antyperspiranty Men Expert, które zapewniają wielogodzinną trwałość i świeżość.

Carbon Protect z aktywnym węglem

Sięgając po antyperspiranty Men Expert, mamy do wyboru kilka różnych rodzajów kosmetyków. Szukając ochrony przed nieprzyjemnym zapachem, białymi śladami na ciemnych ubraniach i żółtymi na białych, warto przetestować Carbon Protect. Dezodorant chroni przed poceniem się nawet przez 48 godzin. Wzbogacony jest o aktywny węgiel, dzięki czemu ma silne właściwości absorpcyjne.

Cool Power – poczuj orzeźwiającą moc

Poznając antyperspiranty Men Expert, warto zwrócić uwagę także na Cool Power. Preparaty te zawierają unikalną technologię Cryo-Caps. Zawiera ona świeże cząsteczki o dość nietypowym działaniu. Reaktywują się one automatyczne, gdy zrobi się nam bardzo gorąco, np. w nagłych i stresujących sytuacjach. Multicząsteczki doskonale wychwytują i maskują pot. Dzięki nim można czuć się komfortowo przez 48 godzin, nie martwiąc się o przykry zapach. Dezodoranty mają w swoim składzie także metanol, który sprawia, że czujemy się świeżo.

Invincible – niezwykle długie działanie

Osoby szczególnie aktywne i zabiegane mogą sięgnąć po kolejną nowość.  antyperspiranty Men Expert to też gama Invincible zawierająca mnóstwo aktywnych mikropapsułek. Dodatkowo jej skład został wzbogacony o sól cynku, która ma niezwykle silne działanie absorbujące. Dzięki temu szybko zwalcza przykry zapach oraz pochłania nadmiar sebum. Jednym z największych atutów tego kosmetyku jest jednak długość jego działania, która sięga aż 96 godzin.

Shirt Protect – zapomnij o plamach

Wiele kosmetyków zostawia na ubraniach nieestetyczne ślady. Dlatego antyperspiranty Men Expert mają też gamę Shirt Protect, która nie tylko redukuje pocenie się, ale i nie zostawia białych lub żółtych śladów na ubraniach. Do tego działa aż 48 godzin bez przerwy.

Najwyższa ochrona z Thermic Resist

Testując antyperspiranty Men Expert, warto sprawdzić działanie Thermic Resist. Ta gama kosmetyków została wzbogacona o system Ceramic. Dzięki temu doskonale i natychmiastowo chroni przed uderzeniami gorąca. Nowoczesna formuła sprawdza się nawet w temperaturach do 45 stopni.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ