sobota, Styczeń 18, 2020

Colt Cattleman – najbliżej współczesności

0
Colt Cattleman

Chociaż broń czarnoprochowa to repliki zabytkowych modeli, może być ona z powodzeniem wykorzystywana przy standardowym treningu strzeleckim. Doskonale sprawdzi się ona na strzelnicy, gdzie bez wątpienia odświeży pasję każdego miłośnika broni. Warto zatem przekonać się o tym na własne oczy, wybierając jedną z najpopularniejszych konstrukcji, którą wielokrotnie mieliśmy okazję widywać w filmach. Mowa oczywiście na temat modelu Colt Cattleman.

Wizualnie jest on bardzo mocno zbliżony do obecnych rewolwerów na amunicję scaloną, lecz w temacie o broni czarnoprochowej, skupimy się tylko i wyłącznie na replikach zabytkowych rewolwerów rozdzielnego ładowania. Czy Colt Cattleman ma jakieś wady? Czy jest on dobrym rozwiązaniem dla osób początkujących i jakie są dostępne opcje? Poznaj odpowiedzi na wszystkie pytania i zobacz, że taka forma strzelecka może dostarczyć Ci ogromną ilość przyjemności.

Obsługa – jak bardzo jest to skomplikowane?

W przypadku modelu Colt Cattleman musimy pogodzić się z inwestycją w prasę. Oczywiście początkowo utrudni to obsługę na strzelnicy, lecz z czasem na pewno przestanie to sprawiać problemy. Gdy zakochasz się już w tej broni, warto zainwestować w kilka dodatkowych magazynków. Chociaż jest to koszt kilkuset złotych (ok. 200-300 złotych za jeden), to na pewno sprawi, że przyjemność z zajęć na strzelnicy będzie jeszcze większa.

Dostępność i ceny

Koszt zakupu broni czarnoprochowej nie jest najmniejszy. Oczywiście to dobrze, ponieważ w innym wypadku dosłownie każdy mógłby pozwolić sobie na taki asortyment, a biorąc pod uwagę, że nie jest to zabawka, lepiej ograniczyć w pewien sposób ilość użytkowników do tych, którzy naprawdę chcą strzelać rekreacyjnie na strzelnicach, a nie w lasach. Colt Cattleman jest jednak stosunkowo drogim modelem – nawet jak na broń czarnoprochową. Mniej popularnie rozmiary, np. 3.5 cali, są również ciężko dostępne.

Opcje do wyboru

Colt Cattleman nie należy do najbardziej popularnych i rozchwytywanych modeli broni czarnoprochowej, ponieważ ładowanie przy pomocy specjalnej prasy nie jest super wydajne, wygodne i szybkie. W sklepach więc pojawia się zazwyczaj kilka podstawowych modeli, które nie oferują nic specjalnego. Mamy jednak do dyspozycji trzy rozmiary, z czego modelu 3.5 cala jest najmniejszy, a 5.5 cala największy. Warto jednak szukać alternatywnych wykończeń, które mogą sprawić, że Twoja broń będzie prezentować się w sposób jeszcze bardziej okazały, np. wersji srebrnej 3.5 cala, która pojawia się rzadko, lecz dzięki temu, jak wygląda, niemal nie da się jej odróżnić od broni współczesnej.

Maseczki oczyszczające – czy są skuteczne?

0
Maseczki oczyszczające

Maseczki oczyszczające, stanowią uzupełnienie pielęgnacji twarzy. Dzięki nim możemy pozbyć się takich problemów, jak: rozszerzone pory, zaskórniki czy wypryski. Rodzajów maseczek oczyszczających obecnie jest bardzo dużo. Musimy wiedzieć, że typ powinien być dobrany odpowiednio do potrzeb skóry. Inną maseczkę zastosujemy do skóry suchej, a inną do skóry tłustej.

Maseczki oczyszczające – jakie mają zastosowanie?

Maseczki oczyszczające są dedykowane do każdego rodzaju skóry. Ich zadaniem jest dogłębne oczyszczenia skóry twarzy. Pory stają się odblokowane, a skóra rozjaśniona. Taką maseczkę powinno się wykonywać regularnie, zazwyczaj 2 razy w tygodniu. Żeby zwiększyć skuteczność maski, przed jej aplikacją możemy wykonać peeling, który usunie martwy naskórek, wtedy maseczka dogłębniej zadziała.

Gdy zmyjemy maseczkę z twarzy, najlepiej za pomocą letniej wody, należy przetrzeć twarz tonikiem który wyrówna pH skóry. Dopiero po tej czynności możemy nałożyć serum i krem dopasowane do skóry.

Maseczki oczyszczające mają działanie wieloetapowe, na początku po aplikacji rozpulchniają skórę, otwierają pory, a dopiero później je dokładnie oczyszczają. W taki sposób jesteśmy w stanie pozbyć się niechcianych zaskórników.

Przeczytaj też: http://urodaporady.pl/olej-jojoba-jakie-ma-zastosowanie-w-pielegnacji/

Maseczka do twarzy, a typ skóry

Od rodzaju cery, zależy to jaką maseczkę oczyszczającą powinniśmy zastosować. Gdy jesteśmy posiadaczkami cery normalnej, najlepszym wyborem będą maseczki, bazujące na różnych rodzajach glinek. Wtedy oprócz oczyszczenia, uzyskamy również efekt wygładzenia skóry.

Skóra tłusta wymaga innego kosmetyku. Najlepszy wyborem będą maseczki z drożdży, z dodatkiem cynku, olejku z drzewa herbacianego oraz glinki zielonej. Wszystkie te składniki mają działanie antybakteryjne, oczyszczające oraz normalizujące pracę gruczołów łojowych.

Cera mieszana, jest trudnym typem skóry, ponieważ jednocześnie potrzebuje nawilżenia i oczyszczenia. Można w takiej sytuacji zastosować dwa produkty, na strefę T maskę oczyszczającą, z kolei na policzki coś nawilżającego.

W przypadku skóry wrażliwej, gdzie występują naczynka powinniśmy bardzo ostrożnie dobierać kosmetyki. Ponieważ źle dobrane mogą spowodować podrażnienie i pogorszyć stan skóry. Przy tego typu cerze, maseczkę oczyszczającą powinno się aplikować wyłącznie na obszary problematyczne. Najlepszym wyborem będą produkty na bazie glinki różowej lub białej, które dodatkowo będą posiadały substancję łagodzące.

Źródło: https://www.kupiecka.pl/

Olejowanie włosów – moda czy sposób na poprawę ich kondycji?

0
Olejowanie włosów – moda czy sposób na poprawę ich kondycji

Jako sposób doskonały na włosy suche, zniszczone i bez połysku, poleca się obecnie wszem wobec olejowanie włosów. Na czym polega ten magiczny sposób i dlaczego jest tak wyjątkowy według wielu stosujących go internautek?

Prestashop integracje

0
prestashop integracje

O tym, że automatyczne integracje systemów sklepowych z systemami księgowymi znacznie usprawniają pracę sklepu internetowego nie trzeba przekonywać głównie tych, którzy zmuszeni byli takie integracje przeprowadzać ręcznie. Prestashop, jako bardzo popularne oprogramowanie sklepowe, również można zintegrować z systemami księgowymi, Subiekt GT. Na co zwrócić uwagę?

Jakie integracje systemu Prestashop są możliwe?

Na rynku istnieją wysokiej jakości rozwiązania pozwalające między innymi na:

  • Przesyłanie zamówień z i do systemu Prestashop
  • Aktualizację stanów magazynowych
  • Przesyłanie produktów

Integracja jest możliwa z takimi systemami jak Subiekt GT, Comarch Optima, Subiekt Nexo Pro, Comarch XL, Wapro Mag czy Enova.

Przede wszystkim: jakość integracji

Na rynku oprogramowania sklepowego jakim jest Prestashop znajdziemy dużo gotowych dodatków, za pomocą których możemy rozbudować nasz sklep. Wiele z nich jest jednak pisanych przez programistów z niedużym doświadczeniem. Nie jest to ogromny problem, jeśli funkcjonalność oferowana przez dany dodatek jest czymś drobnym. Jeśli jednak mówimy o integracji danych sklepu np. z systemami księgowymi, bardzo ważna staje się jakość wykonania takiej integracji; wybranie niskiej jakości oprogramowania może nawet zaburzyć działanie naszego sklepu.

Dlatego w przypadku integrowania sklepu z takimi systemami jak Subiekt GT, Enova czy Wapro Mag, należy postawić na jakość – tylko wtedy będziemy mieli pewność, że wymiana danych odbędzie się bez niespodzianek.

Zawsze aktualne oprogramowanie integrujące

Ponieważ zarówno system Prestashop jak i inne oprogramowanie księgowo-fakturowe cały czas się zmienia i ewoluuje, niezwykle ważne jest posiadanie aktualnej wersji oprogramowania integrującego. Co więcej, za jego poprawnym bieżącym działaniem powinien stać zespół doświadczonych programistów, którzy w razie potrzeby (a ta pojawia się zwykle częściej niż byśmy chcieli) będą w stanie zareagować szybko i skutecznie wypuszczając na przykład aktualizację do wtyczki wykonującej integrację. Szybkość działania jest tu na wagę złota; jeśli sklep ma działać sprawnie, nie można pozwolić sobie na używanie kodu, który nie wykonuje swoich zadań.

Całkowita kontrola nad procesem integracji danych

Oprogramowanie integrujące dane daje użytkownikowi możliwość wyboru: czy chce, aby dane integrowały się automatycznie, czy tylko wtedy, gdy życzy sobie tego administrator sklepu. Dzięki temu, możemy mieć pełną kontrolę nad tym procesem.

Ogromna oszczędność czasu i niezawodność

Automatyczna integracja danych dostępnych w sklepie z zewnętrznymi usługami to przede wszystkim znaczna oszczędność czasu. Nie musimy bowiem przenosić ręcznie danych zamówień czy stanów magazynowych do systemów księgowych – robi to za nas program.

Rzadziej dostrzeganą zaletą jest duża niezawodność tego automatycznego procesu. Człowiek, podczas przenoszenia dużej ilości danych, mógłby się wiele razy pomylić, przez co informacje, które posiada sklep i te, które posiada zewnętrzny system, nie byłyby takie same. To tworzyłoby problemy z obsługą klienta, ale także – problemy natury księgowej, a nawet prawnej.

Ile kosztuje integracja Prestashop?

Koszty nie są duże – zwykle jest to kwota kilkudziesięciu złotych netto miesięcznie. To niewiele w porównaniu z tym, co dostajemy: profesjonalne oprogramowanie usprawniające przepływ danych w naszym sklepie.

Więcej znajdziesz tutaj: https://sellintegro.pl/15-prestashop

Okna do nowego domu

0
Okna do nowego domu

Budowa nowego domu wymaga podjęcia wielu decyzji. I wyboru wielu rzeczy, które muszą znaleźć się w domu, jak na przykład okna. Bo kto z nas we współczesnym budownictwie widział dom bez okien?

Stoły do różnych pomieszczeń

0
Stoły do różnych pomieszczeń

Stół jest tak prostą rzeczą, że aż nie wiadomo, jak go określić. Najprościej można powiedzieć, że jest to mebel, który znajduje swoje miejsce w różnych pomieszczeniach. Głównie służy do gromadzenia się przy nim ludzi w celu spożycia posiłku. Lecz wyróżniamy nie tylko stoły kuchenne, stoły do salonu, czy stoły do jadalni. Gdyż są jeszcze stoły do ogrodu, stoliki kawowe, czy wielkie stoły biesiadne. Lecz oprócz tych wymienionych mówimy czasem też o stołach operacyjnych, stołach bilardowych, stołach do gier hazardowych, stołach wiejskich np. na weselu, czy stole szwedzkim na bankiecie.

Jedno łączy wszystkie stoły, że przeznaczone są do tego, aby umieszczać na nich różne przedmioty. Poza tym zadaniem stołu jest danie człowiekowi możliwości wygodnego operowania przedmiotami w pozycji siedzącej lub stojącej. Stoły wykonywane są w różnych kształtach. Najbardziej popularne są stoły prostokątne. Lecz są również stoły kwadratowe, stoły owalne, a nawet stoły trójkątne. Stoły wykonywane są z różnych materiałów. I tu najczęściej wybierane są te z drewna. Lecz są również stoły wykonane z płyt, z plastiku, z metalu, z wikliny. Stół, to taki mebel, który posiada szerokie znaczenie symboliczne zakorzenione w kulturze polskiej, jak i ogólnie w kulturze europejskiej.

Przy stole zbiera się rodzina podczas wigilii, podczas Świąt, jak również na niedzielny obiad. Zbierają się najbliżsi i przyjaciele podczas przyjęć okolicznościowych. Przy stole spotyka się rodzina, aby w ciągu dnia zjeść przynajmniej jeden wspólny posiłek. I dlatego mówimy, że stół jest symbolem ciepła domowego. Stół jednoczy, wzmacnia, scala, przybliża i integruje rodzinę. Przy wspólnym stole buduje się więź rodzinna i poprawiają się relacje pomiędzy członkami rodziny.

Gdy stoimy przed wyborem kupna stołu do naszego domu, to najpierw musimy rozważyć to, w którym pomieszczeniu znajdzie on swoje miejsce. Gdyż od tego zależy jego wielkość, kolor, budowa. Gdyż inny będzie stół na przykład do kuchni, gdzie będziemy jadać z najbliższymi i korzystać z niego podczas przygotowywania posiłków. A zupełnie inny będzie do salonu. Gdyż przy nim będziemy biesiadować nie tylko z domownikami, lecz również z naszymi gośćmi. Ponadto powinien być kolorystycznie dopasowany do innych mebli, oraz dużo większy z racji swojego przeznaczenia. Wyjątkowy jest stół posiadający okrągły kształt. Gdyż nie pozwala nikomu zająć miejsca mniej lub bardziej uprzywilejowanego. Wszyscy siedzący przy okrągłym stole mają jednakowo prestiżowe miejsca. Nawet w polityce taki okrągły stół spełnił swoje zadanie, co zapewne pamięta starsze pokolenie.

Golfy damskie – 3 porady, jak ułożyć z nimi ciekawą stylizację

0
Golfy damskie - 3 porady, jak ułożyć z nimi ciekawą stylizację

Świat ubrań jest bardzo obszerny, dlatego też należy w umiejętny sposób komponować zestawienia poszczególnych elementów, aby skompletować ciekawą stylizację. Ważne jest tutaj wyczucie estetyczne, niemniej jednak nie należy zapominać o własnym komforcie. Bardzo wygodnym, a także praktycznym elementem odzieży są golfy damskie. W chłodne dni nieraz naprawdę warto mieć je w swojej szafie.

  1. Golfy damskie – z czym nam się kojarzą?
  2. Golfy damskie a urozmaicona stylizacja
  3. Golfy damskie a okazja

Golfy damskie – z czym nam się kojarzą?

Wielu osobom golfy damskie kojarzą się z klasycznym, stonowanym stylem ubierania się. Niemniej jednak na rynku znaleźć można rozmaite modele tego rodzaju ubrań, dlatego dobrze jest uważnie prześledzić dostępne propozycje. Owszem, golfy mogą być świetnym wyborem dla tych, którzy w chłodne dni pragną wygody oraz spokojnego wizerunku pod kątem stylizacji. Niemniej jednak z wykorzystaniem tych elementów odzieży można niejednokrotnie skompletować również urozmaicony i efektowny strój. Trzeba tylko wiedzieć, jak się za to zabrać i z zaangażowaniem podejść do tematu.

Golfy damskie a urozmaicona stylizacja

Jeżeli pragniemy odrobinę zaszaleć z wykorzystaniem golfu, mamy zasadniczo do wyboru dwie podstawowe opcje – znaleźć model, który będzie sam w sobie posiadał takie elementy, czy to pod względem kolorystycznym, czy też z perspektywy kroju lub wzorów, albo postawić na niego jako na stonowanie innych ubrań, które założymy. W tym drugim wariancie można pokusić się o krzykliwe spodnie, czy też nieco szalone dodatki. Wówczas golf będzie niejako elementem stabilizującym naszą stylizację. Możliwości mamy tutaj naprawdę duże, ponieważ rynek odzieżowy jest obecnie naprawdę rozbudowany. Nie powinniśmy jednak przesadzać – chodzi przecież o to, aby to nam głównie podobał się nasz ubiór.

Golfy damskie a okazja

Ważne jest także to, jakie okoliczności towarzyszą założeniu przez nas golfu. Strój powinien być bowiem odpowiednio i z wyczuciem dopasowany do okazji. Golfy damskie mogą sprawdzić się świetnie zarówno w sytuacjach o charakterze oficjalnym, jak i niezobowiązującym. Wszystko zależy bowiem tutaj od tego, w jaki sposób dobierzemy pozostałe elementy naszej stylizacji. Jak więc można zauważyć, kreowanie swojego wizerunku wymaga od nas wiele zachodu, również w sferze mody. Powinniśmy poważnie zastanowić się nad tym, jaki styl lubimy. Jeśli jeszcze nie jesteśmy zdecydowani w tej materii, warto nieraz trochę poeksperymentować i poszukać inspiracji w różnych miejscach.

Zalety portfela ze skóry naturalnej

0
Zalety portfela ze skóry naturalnej

Portfel należy do najważniejszych i najbardziej praktycznych akcesoriów. W zasadzie każdy z nas posiada portfel. To właśnie dzięki niemu możemy zapanować nad dużą liczbą kart, a jednocześnie w praktyczny sposób przechowywać gotówkę. W ofercie sprzedawców możemy spotkać olbrzymią różnorodność portfeli, również, jeżeli chodzi o materiał, z jakiego są wykonywane. Niezależnie od tego wiele osób w dalszym ciągu decyduje się na nieśmiertelną klasykę, czyli portfel ze skóry naturalnej. Zastanówmy się nad jego zaletami.

Co decyduje o trwałości portfela ze skóry?

Jedną z największych zalet portfeli skórzanych jest ich trwałość. Pamiętajmy, że portfel to rzecz, której używamy codziennie. Dlatego musi on być szczególnie odporny na oddziaływanie różnych czynników. I tak jest w przypadku portfeli ze skóry naturalnej. Przede wszystkim wykazują one wysoką wytrzymałość mechaniczną. Są odporne na zginanie oraz wycieranie. Wszystko dzięki wysokiej jakości skórze naturalnej. Oprócz tego portfel ze skóry jest także odporny na działanie wody oraz skrajnych temperatur. Elastyczność skóry naturalnej pozwala na przechowywanie w portfelu wielu kart i gotówki, które nie spowodują jego trwałego odkształcenia.

Co decyduje o funkcjonalności portfela?

Trwałość jest bardzo istotna, ale kupując portfel skórzany męski, oczekujemy również jego funkcjonalności. W czym się ona przejawia? To bardzo proste. W ilości kart oraz pieniędzy, które można w nim zmieścić. Kupując portfel, chcemy, aby łączył on w sobie kompaktowy rozmiar z dużą pojemnością. Chcemy móc zmieścić w nim swoje karty, dokumenty, gotówkę oraz bilon. Portfel wykonany ze skóry naturalnej jest do tego stworzony. Elastyczność skóry naturalnej pozwala umieścić w portfelu o wiele więcej rzeczy, aniżeli w portfelu wykonanym na przykład z nylonu.

Co wpływa na wygodę użytkowania portfela?

Codzienne użytkowanie portfela naraża go na zabrudzenie i oddziaływanie niekorzystnych czynników. Okazuje się jednak, że skóra naturalna jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Dzięki temu bez trudu będziemy w stanie utrzymać nasz portfel skórzany w idealnym stanie. Ponadto nie można zapomnieć o specyficznej fakturze skóry, która sprawia, że portfel jest bardzo miękki i gładki. To również ma ogromny wpływ na komfort jego użytkowania.

Co decyduje o ponadczasowości portfela ze skóry?

Skóra naturalna od zawsze jest synonimem dobrego smaku i luksusu. Niezależnie od tego, czy kupujemy buty, meble czy torebkę, produkty wykonane ze skóry naturalnej zawsze są uważane za najlepsze jakościowo. Podobnie jest w przypadku portfeli. Skóra naturalna to surowiec, który śmiało można nazwać ponadczasowym. Pomimo pojawiających się nowych tworzyw i wykonywanych z nich produktów, to jednak skóra naturalna cieszy się największym uznaniem.

Planując zakup portfela dla siebie lub bliskiej osoby warto zwrócić uwagę na szeroki asortyment produktów ze skóry naturalnej. Klasa, trwałość oraz estetyka to atuty nie do przecenienia.

Wakacje pełne spełnionych marzeń, czyli słów kilka o Kenii

0
kenia

Kenia to kraj położony we wschodniej Afryce, który staje się coraz popularniejszym kierunkiem wakacyjnych wycieczek. Biura podróżny oferują doprawdy niezapomniane wakacje w Kenii z dziesiątkami fantastycznych atrakcji. Nic dziwnego, że wielu Europejczyków ciągnie do Afryki i przepięknej Kenii. Takich widoków nie zaznamy nigdzie indziej. Egzotyczność tego kraju wprost powala na kolana, a oglądanie dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku to wrażenia niezapomniane do końca życia. Oprócz tego Kenia oferuje jedne z najpiękniejszych na świecie białych plaż. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Ten wakacyjny kierunek można polecić nawet najbardziej wymagającym turystom.

Wymarzone wakacje nad Oceanem Indyjskim

Kenia kojarzy się przede wszystkim z safari! Rzeczywiście różnorodność krajobrazów jest w tym zakątku świata tak wyjątkowa, że grzechem byłoby nie skorzystać z safari. Kenia z biurem podróży to dobry pomysł, ponieważ zorganizowanie wyjazdu przekazujemy na barki osób, które świetnie znają to miejsce i mogą zagwarantować zwiedzenie miejsc w sposób, o którym nawet nie śniliśmy. Na safari można zobaczyć przede wszystkim sawannę, pustynie, ciekawe lasy oraz wiele dzikich zwierząt. Afrykańskie słonie, gepardy, żyrafy, bawoły, zebry, a nawet lwy – ujrzenie takich zwierząt w ich naturalnym środowisku to niesamowite doznanie. Ujrzenie kawałka ziemi nieskażonego w żadnym stopniu cywilizacją jest po prostu magiczne. W Kenii czas się zatrzymał. Nigdzie nie poznamy tak dogłębnie dziewiczej natury i kultury jak tutaj.

Kenia porady przed wyjazdem

Gdy zdecydujemy się na wyjazd do Kenii, musimy zapoznać się z kilkoma ważnymi informacjami. Kenia – porady przed wyjazdem: Po pierwsze – kiedy zaplanować wakacyjny urlop w Kenii? Panują tutaj zupełnie inne zachowania pogodowe niż w Polsce. W Kenii lato mamy od grudnia do końca marca i to właśnie jest najlepszy termin na zaplanowanie wakacyjnej przygody. W tych miesiącach temperatura waha się w granicach od 28-32 stopni Celsjusza. Oznacza to, że wycieczki jeepem będą o tej porze idealne. Sporych różnic temperatury i wilgotności możemy spodziewać się też w różnych częściach kraju.

Szczepienia – obowiązkowe czy też nie?

Przede wszystkim zaleca się wizytę u lekarza 1,5 miesiąca przed wylotem do Kenii. Nie ma obowiązkowych szczepień, bez których do Kenii by nas nie wpuszczono, ale warto sprawdzić, które szczepienia są zalecane. Najczęściej polecana przez lekarzy jest szczepionka przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW typu A. Koniecznie pamiętajmy też o odpowiednim ubiorze i środkach owadobójczych.

Kenia z biurem podróżny to najlepszy wybór

Parki przyrodnicze i krajobrazowe należy zwiedzać wyłącznie z przewodnikiem. I w tym przypadku na ratunek przychodzi biuro podróży, które w bezpieczny sposób planuje wycieczki po tym pięknym kraju.

O czym warto pamiętać przed wyjazdem?

Oczywiście, aby zwiedzić Kenię, obowiązkowo potrzebny jest nam paszport i musimy uzyskać wizę. Nie ma w tym na szczęście nic trudnego. Wizę można wykupić na lotnisku, zaraz po przylocie. Raczej nie trzeba stać w długich kolejkach, wszystko odbywa się bardzo sprawnie. Za wizę zapłacimy w Euro lub Dolarach. W Kenii obowiązuje szyling kenijski. Tak więc, jeśli lecimy z Polski, należałoby wymienić złotówki na dolary lub euro, a następnie, już w Kenii, wymienić tę gotówkę na tamtejszą walutę.

Spaghetti ze śmietaną i boczkiem – prosty przepis

0
Spaghetti ze śmietaną i boczkiem – prosty przepis

Wybierz pyszny i prosty w wykonaniu przepis na spaghetti ze śmietaną i boczkiem. Doskonale sprawdzi się wtedy, gdy nie masz wiele czasu na gotowanie obiadu!

ZOBACZ TEŻ